2733
2739
عنوان

دخملم هنرمندم

563 بازدید | 23 پست

سلام دوستان دخترم ۱۲ سالشه.چندتا کلیپ آموزش  گلدوزی دیده وبا علاقه این کاروانجام میده به نظر شما کلاس بفرستمش تا کامل آموزش ببینه یا زوده براش

اینم اولین کارشه

ازتوشبی...                                   جامانده درمن...                                  که هرگز صبح نخواهد شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد زیباست خدا دختر گلت رو برات حفظ کنه اگه علاقه داره حتما بفرستش 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
2731
چقد زیباست خدا دختر گلت رو برات حفظ کنه اگه علاقه داره حتما بفرستش 

ممنونم عزیزم

ازتوشبی...                                   جامانده درمن...                                  که هرگز صبح نخواهد شد.
2740
عالیه کارش اگر کم سن باشه و بدون مربی یادگرفته باشه به این تمیزی بدوزه  بفرستش کلاس تا حرفه ای ...

فقط چندتا کلیپ دیده وبدون کمک کسی اینکارو انجام داده

چه مامان خوبی من بچه بودم کلی کار هنری میکردم میگفتن خب که چی حالا

منم اولش غر میزدم ولی دیدم تمرین میکنه وعلاقه داره خوشحال شدم