2733
2739
سلام دوستان تبریزی.
منم باردارم. هفته 34 هستم. دکتر عبداللی خیلی مشهوره ولی تخصصش IVF هست.(لقاح مصنوعی).
منم پیش دکتر فاطمه عباس علیزاده میرم. فوق تخصص حاملگی پر خطر هست ولی اونم سرش شلوغه خیلی. ولی اخلاقش خوبه.
فقط پری جان حالا که اول بارداریت هست خوب مطالعه کن راجع به همه چی.
هفته 11_ 13 سونو NT باید بری با آزمایش های سندرم داون که تست های غربالگری سه ماهه اول هستن.
غربالگری سه ماهه دوم رو هم حتما از دکترت بخواه که بنویسه برات هفته 15 مخصوصا اگه سنت بالای 30 هست. حتی اگه دکترت گفت غربالگری سه ماهه اول خوبه و نمیخواد شما اصرار کن. من نمیدونستم و نرفتو ولی پشیمونم.
در ضمن سونو و آزمایش هات رو هم جای معتبر برو. آزمایشگاه برو دانش که 2 تا شعبه داره. سونو هم برو سونوگرافی دی تو خیابون طالقانی یا بابالو 4 راه 17 شهریور. برا بابالو از 1 هفته قبل باید وقت بگیری ولی برا دی از 1 ماه قبل.
برا دکترت هم دیگه باید تصمیم بگیری. دکتر هر چی هم خوب باشه خودت باید مطالعه داشته باشی چون راجع به همه چی بهت نمیگه.

انشالله به سلامتی کوچولوت رو دنیا بیاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مرسی هستی جون از راهنماییهات گلم
ایشالا تو هم به سلامتی نی نیت بیاد تو بغلت لذت مادر بودن رو بچشی عزیز
من خدا را دارم و او جبران تمام نداشته های من است، عاشقتم خدا جونم.
سلام پری جون
اول اینکه بهت تبریک میگم مامان شدی
درمورد دکتر
تو بین دوستا وفامیل که چندتا دکتر رفتن شرمنده دور عبدالهی رو خط بکش/نوعی علمداری خوبه من خودم دوبار رفتم اخلاقش خوبه/
دکتر خودم که تو حاملگی و زایمانم رفتم مستانه وثوق تهرانی بود.فوق العاده عالی.خوش اخلاق بود.تو قیمت هم با مریض سازش میکرد.تو بیمارستان هم به مریضش خیلی میرسید.تو زایمانم به من سه بار اومد سر زد.هیچ زیر میزی هم بهش نداده بودیم.اونم مریضاشو دنفری میفرسته تو.البته قبلش بامنشی هماهنگ کنی خودتو میفرسته یا اگه به دکتر بگی میتونی شوهرتو هم بگی بیاد تو.کلا من از همه چیش راضی بودم./آدرسش 17 شهریور ساختمان خاتم طبقه اول هست
دکتر سید مدنی هم دوستم میرفت راضی بود. اونم فکر کنم تو شهرک باغمیشه باشه آدرسش
2728
پری عزیز
مطالبی که هستی جان گفت رو دکتر من همون دکتر وثوق تهرانی همشون رو برام انجام داد.درحالیکه که همه دکترها همه سونوها و آزمایشهارو انجام نمیدن.
دخترخاله من خودش تو 8ماه فقط یه بار دکترش نوشت آزمایش و سونو!دکترش هم سیروس بایبوردی بود

سونو ان تی بابالو کارش عالیه/برای بقیه سونوگرافیهها من خودم میرفتم همون سونوگرافی خاتم.
آزمایشگاه نوین ودانش بهترین آزمایشگاهها هستن.همون 17 شهریور هم هستن

من برا زایمان هم رفتم بهبود.واقعاهم راضی بود.
سلام ممنونم دوستان
از اطلاعاتی هم که دادین خیلی ممنون
اره دکتر سیاح ملی بود اون دکتری که منم میخواستم بگم
خیلی تعریفشو شنیدم
فعلا دکتر نرفتم
ولی یکی رو انتخاب میکنم و میرم
بازم ممنون
در ضمن دکترم بهم احتمال حاملگی خارج از رحمی داده
استرس دارم
من خدا را دارم و او جبران تمام نداشته های من است، عاشقتم خدا جونم.
2740
سلام خانومای گل دکتر که زیاده تا دلت بخواد البته در چه زمینه ای باشه کلینیک مادر خان آقا پناهی کلیلینک میلاد دکتر حمدی و فرزدی و قاسم زاده و مهری جعفری مرکز جهاد دانشگاهی دکتر شهلا دانایی و عبدالهی فرد بیمارستان الزهرا درمانگاه ناباروری دکتر قاسم زاده و حمدی هستند دکتر جدیان و رضوان سعدی و صراطی نوری و آزادی اگر مرد بخوای
دل های بزرگ و احساس های بلند،عشق های زیبا و پر شکوه می افرینند.

سلام خانما، خوبین 

من تازه با این سایت آشنا شدم، امیدوارم مفید باشه

من تازه باردار شدم، میخوام یه پزشک خوب تو تبریز برای دوران بارداری انتخاب کنم، به نظرتون دکتر فاطمه عباسعلیزاده چطوره؟

من ام اس دارم و دکتر خودم گفته باید تحت نظر باشم، ایشون دکتر عباسعلیزاده و تقوی رو پیشنهاد کردن ولی من میخوام به خاطر نزدیکی مسیر، دکتر عباسعلیزاده رو انتخاب کنم، اگر کسی اطلاعات داره نظر بده

سلام دوستان وقت بخیر

به صورت اجمالی میخوام تجربه خودم از پزشکان مورد نظر بهتون بگم

دکتر عبدالهی فرد اصلا حوصله جواب دادن نداره چه برسه بخواد ویزیت کنه.

دکتر فتطمه عباسعلیراده هم اگه بیمارستان الزهرا بخوایین ویزیت بشین اولا انقدر سرش شلوغه که نمیتونی ازش سوال کنی بتونی بپرسی هم یا با موبایلش مشغول تجارت و خرید و فروش جایی هس یا اصلا داد میزنه سرت اگه زیاد اصرار کنی. هیچ کدام ازین دکتر ها اگه سزارین واجب هم باشی بهت پیشنهاد طبیعی میدن.

والسلام.

سلام دوستان وقت بخیر به صورت اجمالی میخوام تجربه خودم از پزشکان مورد نظر بهتون بگم دکتر عبدالهی فر ...

سلام ولی انصاف نمیکنی ها دکتر فاطمه عباسعلیزاده دکتر منم هست دکتر فوق العاده ایه به مریضاش خوب میرسه با اینکه پنج نفر مریض میره تو ولی با تک تکشون خیلی خوب و باحوصله رفتار میکنه مثله یه دوست خوب

2706