2733
2739
عنوان

سزارین کدوم بیمارستان برم سردرگمم

903 بازدید | 52 پست

مامانا بیایید از تجربه خوبتون بگید از سزارین مخصوصا اگه این اواخر داشتین  ثواب داره والا سردرگمی خیلی بده شبا همش درحال سرچ و تحقیقم خسته شدم 

هزینه ها چرا انقدر گرونه اخه 

شکم اولم و سز اختیاری

دولتی ک قبول نمیکنه

نیمه خصوصی و خصوصیا ام ک سر میبرن

از اون بدتر میگن هر دکتری ام قبول نمیکنه اختیاریو باید یه هزینه درشتی ام برا زیرمیزی بدیم بشون😒😒😒😒

واقعا درک نمیکنم چرا انقدر گرون اخه تو این مملکت اختیار شکمو زیرشکممونم نداریم هی میخان مجبورمون کنن ب طبیعی…

بگذریم از این بحثا

کجارو پیشنهاد میدید کار دکتر و کادرش برام خیلی مهمه میترسم از عمل و عوارضش 

برا سلامتی همه نینیا صلوات یادت نره🤲🏻❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تهرانی؟ اگه تهرانی برو بیمارستان صدیقه زهرا خیلی از اطرفیانم رفتن راضین خیریه است سزارین اختیاریم داره حدودا ۶ ۷ میلیون میگیرن

تیکر یکسالگی پرنسس مامان💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی,که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…
2738

من بیمارستان تریتا پیش دکتر احمدیان دی ماه 1400 زایمان کردم 

عالی بود عملم دکترم فوق العاده بود 

بیمارستان معمولی بود هزینه بیمارستان با اطاق خصوص حدودا 12 ملیون شد 

زیر میزی هم نمیگیره دکترم 

سزارین اختیاری مجبوری یا نیمه دولتی بری یا خصوصی

من‌نیمه دولتی اگه تهران هستی بیمارستان غیاثی تو یافت آباد رو بهت معرفی میکنم خیلی خوبه جاریم اونجا زایمان کرد واقعا راضی بود هرینه ش ولی الان  ۸ تومن شده

منم اونجا زایمان کردم عالییی بود

من طبیعی بودم اما برا زایمان دومم میخوام برم اونجا سزارین

تیکر یکسالگی پرنسس مامان💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی,که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…
2706