2733
2734

خوبه راضیم. خوبم نبود باز ازدواج عاشقانه رو به سنتی ترجیح میدادم چون عشق و علاقه باعث میشه تحمل مشکلات راحت بشه. علاقه ای که بعد از ازدواج به وجود میاد هرچقدر هم عمیق باشه یه جورایی اجباریه. عشق واقعی وقتیه که آزادانه انتخاب میکنی و انتخاب میشی.

با این حال به نظرم برای کسی که توی سن کم میخواد ازدواج کنه یا خودشم دقیقا نمیدونه چی میخواد؛ سنتی بهتره.

با خرابات نشینان ز کرامات ملاف... هر سخن وقتی و هر نکته مکانی دارد
میشه واضح تر بگید

ببین عشقی که توی آرامش و بر اساس ویژگی های فرد به وجود بیاد روز به روز بیشتر میشه اما عشقی که یک شبه از روی احساسات ایجاد میشه کوره خیلی چیزا رو نمیبینه ،تازه ما ازدواج کردیم هیچ چیز جدیدی وجود نداشت 

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
تنها چیزی که باعث میشه تو سختیای زندگی دووم بیاریم 

دقیقا.منوشوهرمم اینطوریم.خیلی مشکل داریما.اما حتی شوهرمم گفت تنهاااچیزیه ک باعث دووم اوردنمون‌میشه.باعث میشه هیییچوقت نتونیم طلاق بگیریم ازهم همون عشقه اس.عشق دوران نوجوانی...خاطراتی ک دااشتیم...وگرنه مشکل داریم.تادلت بخواد.

2738

خوبه خداراشکر ولی زندگی سختی دارههههه 

این عزیزم الان که داری امضا مو می خونی برا خوشبختیم یه صلوات یا یا ایات کرسی بخون اگه خوندی بهم بگو منم برات می خونم🥰من ان دختر نبستم که وقتی که خیابون راه میرم میگن این با من بوده من ان دختری هستم وقتی تو خیابون راه میرم میگن کاش مال من بود😍

بله اوکیه

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡

اصلا بحث این نیس که چجوری با هم ازدواج کردن

مهم اینه که هر دو طرف کالای ازدواج باشن

یعنی منافع ما رو به من اولویت بدن

متاسفانه خیلی از ادمای کالای ازدواج نیستن چه باهاشون دوست باشی چه سنتی تهش میرسی به جدایی و بالعکس

حقوق خوندم اگه بتونم پاسخ سوالتونو میدم🥰

۶سال دوست بودیم باهم.یه دنیااااخاطره داریم باهم.اگه دوست نبودیم عاشق هم نبودیم صدددرصد تاالان بخاطرمشکلاتمون طلاق گرفته بودیم ازهم.الان۱۱ساله زنو شوهریم پسرم ۶سالشه

ولی همودوسداریم.پشیمون‌نیستیم

بنظرمن ازدواج با عشق خیلی خوبه اصلا ی حس و حال دیگه ی داری اینکه کنار عشقت باشی بهترین چیز تو دنیاس

ولی من اینجوری فکر میکنم 

تو ازدواج سنتی فقط ی مرحله زندگی رو رد میکنی وارد مرحله بعد میشی

وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ
دقیقا.منوشوهرمم اینطوریم.خیلی مشکل داریما.اما حتی شوهرمم گفت تنهاااچیزیه ک باعث دووم اوردنمون‌میشه.ب ...

اینو من نمیدونستم ، یعنی اینجوری بهت بگم که آنقدر غرق مشکلات شده بودیم که یادمون رفته بود ، یه موضوعی پیش اومد که به مو رسید اما پاره نشد و تصمیم گرفتیم با یه مشاور صحبت کنیم که بعد ازینکه تمام زندگیمون تعریف کردیم مشاور بهم گفت میدونستی همون عشقه باعث شد این مو پاره نشه ؟ و انگار یهو همه خاطرات یادمون اومد و چیزی که رفته بود تو ناخوداگاهمون یهو اومد رو و بهش فکر کردیم . خداروشکر میکنم ازین بابت 🙏🏻❤️

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید