2733
2734
عنوان

خانم های چادری یه سوال دارم

1072 بازدید | 37 پست

پوشیدن چادر عربی واقعاا راحتره تا چادر ساده؟

من تجربه ندارم میخوام چادری بدوزم که راحت بشه جمش کرد

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج

من چادر جده دارم ، خیلی راحت ترم

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لبنانی خیلی راحتتره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740

اره عربی خیلی راحته .

بی دردسر

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  

من که سه ساله چادر ساده رو کنار گذاشتم و فقط عربی از هر لحاظ راحت و از نظر حجابم عالی 

دوخته بخرین بهتره چون خیاطا نمیتونن قشنگ در بیارن اگه نزدیک قم هستین قم تنوع چادراش و طرحای ساده و منجوق دارش زیاده قیمتاشم مناسبتره 

من یه دونه عربی منجق دار دارم مجلسی یه دونه هم عربی ساده 

‏نه زندگی اونقدر شیرینه،نه مرگ اونقدر ترسناک،که آدم پا رو شرافت خودش بزاره

جده خیلییی راحته کش دوسانتی هم بدوزی. خیلییییی راحت تر فقط ایستایی روسریتو بهم میریزه باید حواست به روسری باشه ولی خیلیییی راحته

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
2706