2733
2734
عنوان

دهن شوهرم بو میده به قدری که کل فضای خونه پر شده

| مشاهده متن کامل بحث + 10082 بازدید | 86 پست
فکر نکنم ما که کلا مشکل معده نداشتیم چند سال بود دهن داداشم بود میداد من حالم بد میشد خودم نوبت گرفت ...

ای بابا یعنی زخم معده داشت و تنها علایمش بوی دهان بود نه دردی نه چیزی؟ خداروشکر که زود فهمیدین

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢
ای بابا یعنی زخم معده داشت و تنها علایمش بوی دهان بود نه دردی نه چیزی؟ خداروشکر که زود فهمیدین

آره بوی بد باعث شد پیشگیری کنیم متوجه شدیم ی موقع ها می‌گفت درد میگیره ولی انقد سطحیبود که ندید میشد گرفت 

ج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه اصلا از اول اینطوری نبود چیکار کنم تحمل میکنم بعدش سریع میرم مسواک و دهانشونه البته کراهت و بی می ...

واا

چراتالان نگفتی بهش ،بگو عزیزم  بیابریم دکتر شاید لوزه یا معدت اشکال داره دهنت خیلی بوی بدی میده،😫

بهش بگو من میکروب معده دارم ودهنم بومیداد ودکترگفت که امکانش هست که به شوهرت منتقل بشه شما هم حالا دهنت بومیده باهم بریم دکتر چون دیگران هم ازبوی دهنت بدشون میادوازت فرار می کنن

بعد بهش بگودکتربه من گفت باداروخوب میشه این نکات روهم رعایت کن مثل مسواک...

2738
اره عزیزم مناسفانه بوی خیلی بدی داره درمانش فقط عمله؟

نمیدونم عزیرم

ای وای بر صبر بی صدای ما     ببخشید اگه حوصلم نمیشه اصلاح کنم اشتباهات تایپیمو. اگه سعی نداری به بقیه بگی اینی که من میگم (افکار رفتار و عقیده ) درسته ،بیا بغلم.❤