2726

دارم خفه میشم نمیتونم بخوابم از شدت بو خواب هم هست دلم نمیاد بیدار کنم چندبارم قبلا بهش گفتم تو پیام جوری که ناراحت نشه گفتم دهنت بو میده ولی اصلا مسواک نمیزنه فقط گاهی ادامس میجوه دیگه‌ موندم چیکار کنم دندون خراب نداره میگم شاید از معده اش باشه

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢

از معده اس

گاهی هم دندون عفونت داره باعث بو میشه 

لوزه هم ممکنه داشته باشه

ای وای بر صبر بی صدای ما     ببخشید اگه حوصلم نمیشه اصلاح کنم اشتباهات تایپیمو. اگه سعی نداری به بقیه بگی اینی که من میگم (افکار رفتار و عقیده ) درسته ،بیا بغلم.❤

دندون خرابم نداشته باشی خب مسواک نزنی بو بد میگیره دهنت. چطوری خودش دهن مسواک نزدش رو تحمل میکنه من صبحها تا نزنم حالم از خودم بد میشه😖

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دیگه هر راهی بلدی انجام بده تا مسواک بزنه و بعدشم یه ادامس نعنایی بتدازه بالا حتی  موقع خواب 

چیزی دیگه به ذهنم نمیرسه 😒

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 

یا مشکل معده هست یا رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان

احتمال سنگ لوزه هم هست

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

دهن شوهر منم بو میده ولی دیگه اتاق بو نمی گیره ،،شاید بو از دهن نیست شاید فاضلاب خونه مشکل داره

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
دندون خرابم نداشته باشی خب مسواک نزنی بو بد میگیره دهنت. چطوری خودش دهن مسواک نزدش رو تحمل میکنه من ...

منم اینجوریم کم میمونه بالا بیارم اگر مسواک نزنم البته من مرتب نخ دندون و مسواک میکنم

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢
خیلی اخه شدتش زیاده ازار دهنده اس

قرص نعنایی بزار همیشه توی خونه

نخ دندون خیلی مهم تر از مسواکه به نظرم

واقعا بوی دهان باید درمان شه برای خودش و بقیه خیلی آزاردهنده اس

ای وای بر صبر بی صدای ما     ببخشید اگه حوصلم نمیشه اصلاح کنم اشتباهات تایپیمو. اگه سعی نداری به بقیه بگی اینی که من میگم (افکار رفتار و عقیده ) درسته ،بیا بغلم.❤

شت

خط قرمزم بگی دهنه واسه طرف بمیرمم دهنش بو بده و تلاشی نکنه رفع شه ميندازمش دور

بنظرم بش بگو 

بگو تو رابطتون داره تاثیر میزاره

کاربری ک زرررت میخوای ریپ مخالف بزنی. نزن من اعصاب ندارم یه چی میگم میشینی گریه میکنی. تو تاپیک نظرتو بده و برو دنبال ریپ نباش حرف نزنی نمیگن لالی نترس. (حتی ایماناتونم بوی گناه میده.)از بدا نترس چون میدونی چقدر بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقدر بدن... شما هرچقدرم کوچیک باشی خدا واسه همه به یه اندازه بزرگه.. من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم🙃اینجا میاین دبیرادبیات نشید هی غلط املایی بگیرید چون خیلی رو مخید. این آخرین سیمکارت از خاندان مادری بود ک تونستم دوباره باهاش ثبت‌نام کنم. فحش نده ک فحش ندم تا باز نترکم.از 97 عضوم ولی 98 بار ترکیدم فقط خط شوهرعمم مونده ک باهاش ثبت‌نام کنم
2706