2737
2739
عنوان

شیرمادر

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 25 پست
خداروشکر عزیزم  ...اخه زندایی منم شیرخودشو خشک کرد تا شیرخشک بده به بچش..بعدش ازناراحتی افس ...

چرا اخه 

شیرخشک که خیلی سخت تره دردسر ‌و زحمتش هم بیشتره

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

هیچ راهی نداره.تو سوتینت دستمال بزار.که به لباس نرسه.موقع بیرون اوردن سینه هم مراقب باش بعدا فواره میزنه وسط حالگیری میشه.نوک سینه رو با دست بگیر بعد دستمال بگیر اون شرشرش رفت بزار تو دهن بچه.

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اخه  شیرخشک که خیلی سخت تره دردسر ‌و زحمتش هم بیشتره

اره مام همینو گفتیم

ولی میگفت دوس ندارم مثل زنای قدیم سینمو بندازم بیرون😞اونم شیرش زیاد بود ماشالله خیلی ناشکری کرد...بچش شیرخشک رونمیگرفت انگار میگفت مامان شیرخودتو میخوام ب زکر بچه رو گشنه نگه میداشت بالاخره شیشه روگرقت..ولی اخرش خیلی افسرده شد کارش به بستری کشید

تو مهربونی که چشمای خوشگلت افتاد به امضام برای امضام ی صلوات یا هرچیزی مثبتی دوست داری بگو شاید باهمین قلب ودل پاک تو همه چی جورشد💚💗💜الهی 100برابرش به زندگی خودت برگرده عزیزجانم..بگو منم برات کوثر بخونم خدای عزیزم تورو به درگاهت شکر میکنم که برای زندگیمون معجزه کردی😍تمام قرض هامون رو تموم کردیم😍🙏همسرم دیگه سمت اون کار نمیره وحتی نگاهشم نمیکنه😍😍خدایا شکرت توهمیشه ما بنده هات رو دوست داری الهی دورت بگردم عزیزدلم خدای مهربونم.. کارای خونمون رو انجام دادیم بچه هام به آرزوشون رسیدن وتخت خواب خریدیم براشون😍😍خدایا شکرت خدایا شکرت ان الله هوالرزاق ذولقوت المتین یارزاق یارزاق یارزاق یارزاق این.        (این ذکر برای روزی فراوان هستش)
2728
اره مام همینو گفتیم ولی میگفت دوس ندارم مثل زنای قدیم سینمو بندازم بیرون😞اونم شیرش زیاد بود ماشالل ...

جالبه نه من اینطوری نیستم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

قبل و حین بارداریم از شیردهی متنفر بودم ی هفته از زایمانم نگذشته بود که فهمیدم تا الان بچم هیچ شیری از سینم نمیخورده و فقط اون شیر خشک کمکی که دکترش برای وزنش روز اول دنیا اومدن میخورد زنده نگهش داشت و سینهام ۳ برابر حالت عادی شد کلش قرمز شد با درد وحشتناک رفتم دکتر گفت سینت عفونت کرد و ماستیت شده در حدی سنگ شد که نوک سینم رفت تو و دیگ با شیردوشم از سینم شیر نمیومد اخر دکترم گفت اگ تا چتدروز دیگ سینتو خشک نکنی ابسه میشه باید جراحی کنی و قرص داد بهم قرصش از بس قوی بود که مدام تهوع و سرگیجه و بالامیاوردم همراه با درد سزارین .اوایل خیلی عذاب وجدان داشتم که چون خودم بدم میومد این اتفاق ناخواسته برام افتاد بچمم تا دوماه بغلش که میکردم سرشو میبرد سمت سینم ولی الان هیچ حسی نداره 

جالبه نه من اینطوری نیستم

خداروشکر عزیزم تنت سلامت باشه

تو مهربونی که چشمای خوشگلت افتاد به امضام برای امضام ی صلوات یا هرچیزی مثبتی دوست داری بگو شاید باهمین قلب ودل پاک تو همه چی جورشد💚💗💜الهی 100برابرش به زندگی خودت برگرده عزیزجانم..بگو منم برات کوثر بخونم خدای عزیزم تورو به درگاهت شکر میکنم که برای زندگیمون معجزه کردی😍تمام قرض هامون رو تموم کردیم😍🙏همسرم دیگه سمت اون کار نمیره وحتی نگاهشم نمیکنه😍😍خدایا شکرت توهمیشه ما بنده هات رو دوست داری الهی دورت بگردم عزیزدلم خدای مهربونم.. کارای خونمون رو انجام دادیم بچه هام به آرزوشون رسیدن وتخت خواب خریدیم براشون😍😍خدایا شکرت خدایا شکرت ان الله هوالرزاق ذولقوت المتین یارزاق یارزاق یارزاق یارزاق این.        (این ذکر برای روزی فراوان هستش)
2738
فدای تو 

نشی عزیزم💓