2752
2734
عنوان

پوشک اوی بیبی

1413 بازدید | 32 پست
دختر من 2سال و4ماهشه من تا حالا خیلی از پوشکای ایرانی وخارجی رو براش استفاده کردم 1ماهه براش اوی بیبی میگیرم بنظرم بعد از پمپرز بهترین پوشکه خیلی هم بصرفه است حیف پول که به این پوشکای بی کیفیت ایرانی بدیم
زندگی کتابی است پر ماجرا .هیچوقت ان را به خاطر یک ورقش دور نینداز
ممنون هلیا جون ، اتفاقا منم میخواستم برای پسرم پوشک بخرم (هنوز به دنیا نیومده ) داشتم سرچ میکردم چی بخرم که خوب باشه
قیمتش چنده ؟!
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها ی راهنمایی منی که میخوام برای سیسمونی بخرم ؛ 2-5 کیلو همون ی بسته اولش بخرم کافیه ؟!
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
همون ی بسته کافیه ؟!

پمپرز گرون تره ؟!
2706