2752
2734

سلام دوستان میخواستم ببینم بچه های شما خوب درس میخونن ؟پسرمن تا یه مشقوبنویسه جون به لبم میکنه همش گریه میکنه ازصبح دارم تلاش میکنم سوره نصروحفظ کنه انگارنه انگارباهوشه ها ولی خودش نمیخواد همش فکرش مشغوله درمونده شدم اعصابم خرابه بخدا 

کلاس اولیا باید سوره حفظ کنن؟

پسر من یه چند سالی همونجا میمونه احتمالا  

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسرم امسال پیش دبستانی و همین عذاب هارو سرم میاره 

غصه گرفتم واسه اول مهر ک‌ می‌ره کلاس اول 

حفظ کردنش خوبه اما وای از نوشتن و نقاشی و رنگ آمیزی

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️

سوره به چه دردش میخوره که میخوای یادش بدی

کلاس زبان بزارش

یک سگ براش بگیر هم خوش اخلاق تر میشه هم رابطه و حیوونا رو از بچگی یاد میگیره 

کارتونای انگلیسی براش بزار زبانش تقویت بشه

سوره اخه یادش میدی؟!

چه گناهی کردن این بچه ها تو این مملکت

Be careful who you share your weaknesses with,some people can't wait for the opportunity to use them against you💪🏼

من یکیش خوبه اما یکیش برای مشق نوشتن نابودم میکنه.

معلمش هم میگه همه چیش خوبه جز مشق نوشتن که حوصله نداره

در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
داداش منم همینطوریه خیلی باهوشه و اطلاعات عمومیش بالاست اینو معلمش گفته اما اصلا بابت مشق همکاری نمی ...

پسر منم همینه معلمش میگه فقط از نوشتن فراری وگرنه میدونه چیه درس ها میخونه

اگه باهام مخالفی ریپ‌ نزن من برا استارتر کامنت گذاشتم نه تو...
2706