2737
2739
عنوان

عمل فتق ناف کی انجام دادع

1971 بازدید | 7 پست

سلام دوستان

به خاطر بارداری که داشتم دچار فتق ناف شدم و باید عمل کنم اما اصلا دوست ندارم برم دوباره زیر تیغ جراحی

کیا رفتن تاحالا چطور بوده 

بچم کوچیکه چند روزع سرپا میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم همین مشکلو بعد بارداری گرفتم ولی الان سه ساله نمیتونم جرات پیدا کنم که برم، چون سزارین هم شدم اص ...

درد ندارین و اینکه لباس تنگ می‌میپوشین مثل لباس مجلسی

نافتون معلوم نمیشه بدتون نمیاد

من الان۶ سال گذشته یکم درد میکنه و اینکه میترسم بلایی سرم بیارع

درد ندارین و اینکه لباس تنگ می‌میپوشین مثل لباس مجلسی نافتون معلوم نمیشه بدتون نمیاد من الان۶ سال ...

چرا بعضی وقتا کمی درد دارم زیر لباس مجلسی هم گن میپوشم.

از نظر بد اومدن هم که خیلی بدم میاد چون غیر شکمم اندامم ایده آله ولی شکمم بد فرم شده.

خیلی دلم میخوا عمل کنم ولی میترسم.

چرا بعضی وقتا کمی درد دارم زیر لباس مجلسی هم گن میپوشم. از نظر بد اومدن هم که خیلی بدم میاد چون غیر ...

دقیقا مثل من فقط شکمم بدریخت شده

حالا میخام کمی لاغر کنم ببینم تاثیر دارع

اما این عمل بخایم  نخایم باید انجام بدیم فک کنم چون باعث انسداد روده میشه 

خواهر منم مشکل فتق نافی پیدا کرد توی بارداری. بعد از بارداری خیلی دردش زیاد بود ولی نمیخواست جراحی کنه در نهایت خیلی دردش زیاد شد و پیش آقای دکتر شاهزانیان عمل لاپاروسکوپی انجام داد. مثل عمل باز جای بخیه نداشت و خیلی زود سرپا شد حدودا سه روز استراحت مطلق داشت بعد از یک هفته دیگه می تونست کارشو خودش بکنه. البته من و مامانم کمکش می کردیم. 

2740