2737
2734
عنوان

دفع خلط خونی از مقعد پسر۴ ساله

1360 بازدید | 15 پست

خانوما دیشب پسرم موقع جیش کردن گف پی پی دارم ولی از مقعدش خلط مانند شفاف همراه با یکم خون اومد بجای مدفوع خیلی ترسیدم تا عصر که ببرمش دکتر میشه راهنماییم کنین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زیادنگران نباش البته حتما دکتر ببر ولی گاهی خوردن یه چیزی مثل هسته ی آلو یاپوست تخمه و...ممکنه باعث زخم وخونریزی بافت انتهایی روده بشه وخونریزی به اون علت بوده احتمالا اگه یکبار باشه وتکرار نشه درروزهای آینده احتمالا از همون ناشی شده

زیادنگران نباش البته حتما دکتر ببر ولی گاهی خوردن یه چیزی مثل هسته ی آلو یاپوست تخمه و...ممکنه باعث ...

ممکنه ب سرماخوردگیش ربط داشته باشه؟ازدوهفته پیش شدیدا سرماخورده بود با سرفه شدید همراه با خلط گلو تازه کم شده سرفه هاش سفیکسیم هم داره میخوره

2738
چرا اتفاقا دیروز دوبار هم خیار با پوست خورده همم گوجه ولی همیشه میخورد آخه 

عزیزم سعی کن خیار رو پوست بکنی بهش بدی چون خیار میوه ای هست که اگه سم زده باشن بهش تو پوستش ممکنه  باقی بمونه، خوب شاید دفعات قبلی خیاری که مصرف کرده سم زده نبوده، دختر دوستم یکبار تو بچگی بخاطر خوردن خیار با پوست اسهال خونی داشت، البته بازم بعد از ظهر برید دکتر تا مطمئن بشید

گر نگهدار من آنست که من میدانم.... 
سرماخورده بود تازه داره خوب میشه گلوش شدیدا خلط داشت ولی آخه خون هم بود باهاش

ما زمینه ای مشکل روده داریم خون همیشه نشانه چیز خطرناکی نیست ببر دکتر ان شاء الله چیزی نیست 

عفونت. کولیت روده و....به قول دوستمون بالا نوشتن شاید چیزی خورده باعثش شده

توکل به خدا نگران نباش

خانمای عزیز برای رفع مشکلم و برای حاجت رواییم لطفا صلوات مهمونم میکنید🙏
ما زمینه ای مشکل روده داریم خون همیشه نشانه چیز خطرناکی نیست ببر دکتر ان شاء الله چیزی نیست  ع ...

عفونت کجا روده؟میگم ممکنه ب خلط های گلوش ربط داشته باشه؟؟؟

2706