2737
2734
عنوان

میخوام دخترم مثل بچه های دیگه خوب راه بره😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 105882 بازدید | 1155 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درست شدنشو نمیدونم  الان ۴ سالونیمشه

ب خدا شک داری مگه 

همونی ک براتون نگهش  داش همونم حواسش هس 

عزیزمم حرف ک میزنه؟

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
ب خدا شک داری مگه  همونی ک براتون نگهش  داش همونم حواسش هس  عزیزمم حرف ک میزنه؟

شک ندارم 

ولی بعضی چیزا باید باشه اینهمه اتفاق میفته روزانه قسمتو حکمتمونه 

بله مثل بلبل

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2728
بعله 3سالشه. شما پسرتون تو شرایطیه؟ پسره من آب هم نمیگه

زنده باشه نگران نباش بچه ها توسن سه به بعد یه جهش خوب توی گفتاردارن

پسرمن الان چهارسال ویک ماهشه 

جمله های کوتاه میگه 

از سه سال ودوماه کلمه گفتنش شروع شد 

هدفمند حرف میزد 

عزیزم من مثل اینکه بچه بودم چند ماهم بوده همسایه میاد خونمون خیر سرش با من بازی کنه میاد ورزش میده پاهامو نگو پامو زده شکونده کسی متوجه نشده تا زمانی که شروع کردم به راه رفتن که یکی از پام میلنگیده خلاصه میبرم دکتر معاینه کرده گفته تو بچگی شکسته پاش متوجه نشدین باز میان عمل میکنن خداروشکر الان ۲۲سالمه پام سالم سالمه هیچ ایرادی نداره ببرینش دکتر انشاالله زود خوب میشه چیزی نیست که درمان نداشته باشه

میشه واسم یه صلوات بفرستین که خونمون زودتر ساخته بشه🥺⁦❤️⁩

سلام 

عزیزم می دونم رفتن خار به پای پچه برا مادر هزار غم و غصه هست وای به روزی که این خار به دست مادر رفته باشه تو پاش . 

اما خواستم برات تعریف کنم یکی از عزیزان من آبجوش از دستش ریخت روی سر پسر ۲ سالش طوری که گفتند می میره  اما بچه با هزار بدبختی زنده موند اون مادر داغون بود وقتی صورت و بدن سوخته پسرش را می دید و همش به خودش نفرین می کرد . اما اون پسر الان بزرگ شده شده بهترین استاد دانشگاه  از دانشجوهاش واقعا بگم یه زن خوشگل واسه خودش خاستگاری کرد  الان هم بیا و ببین چه زندگی عاشقانه وعالی شکر خدا دارند اون پسر یه مهندس فوق سر شناسه و با همسرش با هم کار می کنند

پس قوی باش و  آینده قشنگ دخترت را تو ذهنت مجسم کن .   

شک ندارم  ولی بعضی چیزا باید باشه اینهمه اتفاق میفته روزانه قسمتو حکمتمونه  بله مثل بلبل

میفهمم چی میگین 

ولی وافعا بچه ها هچ گناهی ندارن امید وارم هر بچه ای ک کوچک ترین بیماری ک داره  خوب بشه

برا بچه ماهم دعا کن لطفا

خداروشکر 

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2738
امشب کاردرمانم نمیدونم‌چش شده بود همش انرژی منفی میداد دایم‌میگفت عضلاتش ضعیفه  همکاریش بده و ...

میفهمم چی میگی...برای منم یه روز میگه خوبه یه روز میگه بده..بخدا خسته شدم هم از هزینه دادن هم از نتیجه نگرفتن...ولی ادم عذاب وجدان داره نبرتش هم😔

میفهمم چی میگی...برای منم یه روز میگه خوبه یه روز میگه بده..بخدا خسته شدم هم از هزینه دادن هم از نتی ...

اره عزیزم منم میبرمش دیگه چاره ای نیست 

سلام گل مهرجان خوبی؟یه جا دیدم یه خانوم نوشته بود تو مشهد راجع به سلول های بنیادی و اینکه آسیب به مخ ...

نه عزیزم نشنیدم  من دکتر میبرمش اونم اصلا نگفته این چیزا را 

نه عزیزم نشنیدم  من دکتر میبرمش اونم اصلا نگفته این چیزا را

من تو گهواره عضو هستم یه نفر نوشته بود اونجا که تو مشهد انجام میدن والا منم خوندم خوشحال شدم گفتم بهت بگم یه تحقیقی بکن ببین واقعا هست این مورد؟فکر نکنم دروغ گفته باشه 

من تو گهواره عضو هستم یه نفر نوشته بود اونجا که تو مشهد انجام میدن والا منم خوندم خوشحال شدم گفتم به ...

باشه عزیزم حتما 

این دفغه ازدکترشم میپرسم 

من تو گهواره عضو هستم یه نفر نوشته بود اونجا که تو مشهد انجام میدن والا منم خوندم خوشحال شدم گفتم به ...

ممنون که به یادمون بودی

2706