2733
2739
عنوان

مزوتراپی مو به نظرتون روش خوبیه؟

604 بازدید | 24 پست

سلام دوستان من برج ۸ پارسال یک سقط داشتم وبعلت ضعف بدنی وشرایط روحی نصف موهام ریخت ...به طوری که الان فقط میخوام تمرکزم روی مو بذارم ودیگه دست از اقدام به بارداری برداشتم..چون موها به طرز وحشتناک ریزش دارن....

واقعا علکی ترکیدم ...حیف ...کاش نی نی یار بهم تذکر میدادتا اینکه کاربریم قطع کنه😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم موهام خیلی میریزه. کم شده.  میخوام مزوتراپی کنم ولی نمیدونم خوبه یا نه.

یک روش تقویتی هستش....ولی نمیدونم ارزش دادن ۶۰۰ تومن اونم برای فقط یک جلسه هستش! اخه ۱۲ جلسه باید بری تا نتیجه بگیری اونم معلوم نیست ...

واقعا علکی ترکیدم ...حیف ...کاش نی نی یار بهم تذکر میدادتا اینکه کاربریم قطع کنه😑

ولی دو بار پشتش کرونا گرفتم و الانم ی سقط داشتم که خیلی داغونم کرده 

شروع کردم مولتی ویتامین و قرص آهن قوی میخورم خدایا اینم بریزه دیگه مویی برام نمیمونه خیلی ناراحتم 

2740

حالا از مزوتراپی بگم 

من جلسه ۸۰۰ دادم همون موقع ریزشم زیاد بود بعدش خیلی بهتر شد حتی اگه پول داشتم prp یا سلول های بنیادی انجام میدادم 

ولی بعلت بی پولی رو اوردم به اسپری آب برنج 

ولی دو بار پشتش کرونا گرفتم و الانم ی سقط داشتم که خیلی داغونم کرده  شروع کردم مولتی ویتامین و ...

من دو این دو روز یک پیاز رنده کردم وابش گرفتم گذاشتم تویی شامپو  که ریزش یکم کم شد ولی خوب موهام خیلی کم پشت شده وهنوز اون مقدار ریزش هست

حالا از مزوتراپی بگم  من جلسه ۸۰۰ دادم همون موقع ریزشم زیاد بود بعدش خیلی بهتر شد حتی اگه پول ...

فقط یک جلسه رفتی؟؟؟

من دو این دو روز یک پیاز رنده کردم وابش گرفتم گذاشتم تویی شامپو  که ریزش یکم کم شد ولی خوب موها ...

آب پیاز رو داخل ظرف شامپو ریختید؟

😊کاربرقدیمی هستم به حساب قبلی وارد نشد😊لطفا برای سر و سامان گرفتن کارام صلوات میفرستید، دعایم میکنید لطفا، منم دعاگو هستم؛ انشالله همه به آرزوهاشون برسند🌹💐كيبرد كوشيم عربي هست فقط، حروف رو ندارم براي همين غلط ميشه كلمات  
2706