2737
2739
عنوان

باردارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 26 پست
مرسی گلم🌹به نظر فرقی نداره سونو سونوهه دیگه

باشه مرسی عزیزم‌خیلی کمکم‌کردی فردا میرم سونو امیدوارم بپرسم دکتر خبرم کنه زودی همون لحظه میام بهتون میگم🥺🥺🥺

باشه مرسی عزیزم‌خیلی کمکم‌کردی فردا میرم سونو امیدوارم بپرسم دکتر خبرم کنه زودی همون لحظه میام بهتون ...

ان شاء الله که چیزی نیست اره حتما خبر بده♥️

ولی اخه شیطون چرا انقدر زود دست به کار شدی که تو این روزای به این قشنگی الکی لستزس داشته باشی

(اللهم صل علی محمد و آل محمد) برای خوشبختیم و موفقیت دخترنازمامان دعا کنید❤🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاء الله که چیزی نیست اره حتما خبر بده♥️ ولی اخه شیطون چرا انقدر زود دست به کار شدی که تو این ...

حدودا ۷سالی هست همو دوست داریم و اینکه اولین بار بود و اصلا نفهمیدم چیشد🤦‍♀️🤦‍♀️🥺فقط حامله نباشم همین🥺😭اره واقعا خیلی بده اشتباه کردم

2731
حدودا ۷سالی هست همو دوست داریم و اینکه اولین بار بود و اصلا نفهمیدم چیشد🤦‍♀️🤦‍♀️🥺فقط حامله نباشم ...

نیستی بابا پریود شدی 

(اللهم صل علی محمد و آل محمد) برای خوشبختیم و موفقیت دخترنازمامان دعا کنید❤🌹
 مرسی چی پیشنهاد میکنید همگی برم سونو مطمعن تر بشم یا ازمایش بدم؟

آزمایشم بدی نشون میده ولی وقتی پریود شدی باردار نیستی خودتواذیت نکن منم ازبارداری ناخواسته خیلی میترسیدم ولی چارماه طول کشید تاباردارشم اونم بارابطه هرروز ویه روز درمیون

خوشبختی یعنی خونوادمون داره سه نفره میشه😍😍
2738