2733
2734

من اصلا امیدی به ازدواج خوب ندارم

خواستگاردارم به دلم نیست 

عشقم بعد سالها باهم بودن بهم خورد و رفت زن گرفت 

میشه یکی از اون بهتر برام پیدا بشع ؟

سنمم کم نیست 

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بابا از‌مجردیت کیف کن ی لباس عروس و ی شب بزنو برقص ارزش ی عمر بدبختیو‌نداره 😐😐اونی ک بعد. کلی دوسداشنن ولت کرد ارزش نداره خودتو دیگه اسیرشون کنی اینجا پر‌شده از زنایی ک از ازدواج پشیمونن چون مردامون بی غیرت شدن و خاله زنک....شاید اونی ک از زندگیش فقط راضیه انگشت شمارن

2738

شما نپرسید که کسی نتیجه گرفته یا نه، شما بخونید و بگید حتما بودن کسایی که نتیجه گرفتن و من نمی شناسم! بهتون چله زیارت عاشورا ترجیحا به روش حق شناس رو معرفی می کنم چون ازش حاجت کرفتم، البته تو اون مدت علاوه بر چله ، دعاها یا نماز های دیگه ای هم خوندم

بابا از‌مجردیت کیف کن ی لباس عروس و ی شب بزنو برقص ارزش ی عمر بدبختیو‌نداره 😐😐اونی ک بعد. کلی دوسد ...

تو خودت میتونی تا آخر عمر مجرد بمونی ؟

شروع کردم

چهل روز بخونید پشت سر هم انشالله که حاجت میگیرید.بعد از دعای زادالمعاد برید سجده و حتما سعی کنید گریه کنید و بعد حاجت بخوایید.

جان اون پسری که عاشقش هستین لایک نکنید😁😁
شما نپرسید که کسی نتیجه گرفته یا نه، شما بخونید و بگید حتما بودن کسایی که نتیجه گرفتن و من نمی شناسم ...

عزیزم شما تنها کسی بودی مسخره نکردی حرف مایوس نزدی حرفهای زیبا زدی دلم نشکستی 

دعات میکنم 

خب چلهحق شناس با چه دعایی خوندی؟

2706