2737
2739
عنوان

سوراخ کردن گوش درد داره؟ چجوریه؟

145 بازدید | 5 پست

خانواده ام به خودشون زحمت ندادن گوشامو سوراخ کنن تو بچگیم حالا تصمیم دارم سوراخ کنم ببینم گوشواره انداختن چه حسی داره تجربه اش کنم اما همش از دردش میترسیدم دیگه دلو میخوام بزنم به دریا

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢

من گوشوارهامو در اورده بودم چند وقت

دیدم سوراخ داره از بین میره به مامانم گفتم باسوزن بازش کن این همین جور داشت سوزنو فرو میکرد میچرخوندبه جای این که صاف بره رفته بود طرف بالا دوتاسوراخ شدگوشام اصن نفهمیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم.. من مجبور شدم اینجا براتون پیام بگذارم و عذر خواهم... من برادری دارم که مذهبی بود و دنبال دختر محجبه می‌گشت. بالاخره ازدواج کرد و دختره کاملا باز میپوشه... برادرم که به همه انتقاد میکر بابت پوشش الان خانومش جلو همسر من بلوز شلوار میپوشه.... چون مذهبی بود فکر میکردم عروسیش مختلط نباشه.. و دو روز قبل عروسی بهم گفت مختلطه 😔که من شکه شدم... محجبه هستم و حجابم رو خیلی دوست دارم اما عروسی داداشم یه‌ک مقدار کمی از موهام پیدا بود... تا چند هفته داغون بودم که چرا؟ آیا ارزشش رو داشت؟؟ آیا خدا راضی بود؟؟ ببینید شاید کسی که معتقد نیست لخت هم باشه براش مهم نباشه.. اما فردی مثل من به خاطر داداشم که به خاطر زنش پار رو اعتقادش گذاشت نباید اینکارو میکردم.. من چهار تای دیگه مجرد تو خونه داریم که اگر ازدواج کردن با مانتو شلوار و کاملا محجبه میرم انتهای سالن میشینم.. درود بر شرف همسرتون که اینقدر شما رو دوست داره که حاضر نیست به خاطر چند ساعت نگاه هرزه یه عده دنبالتون باشه.. من توبه کردم و هیچوقت تو عروسی ها خارج از اعتقادم عمل نمیکنم... امیدوارم به خاطر خوشحالی خواهرت دل شوهرت رو نشکنی... خواهر شما طبق اعتقاد همسرشون عمل میکنن ولی شما میخواین خلاف همسرتون عمل کنید؟؟؟ ان شاالله بهترین تصمیم رو بگیرید 

لطفا برای سر کار رفتنم دعا کنید🙏🙏
2731

ببین گلم تاپیک و قفل کردی یه عکسهایی  این  شکلی  نشون شوهرت بده  بگو اینطوری میپوشم با شال  .

خدایا هزاران مرتبه شکرت. همه منتظرارو به حق حضرت محمد وامام حسین مامان کن .میشه دعا کنین نینیم سالم و خوشگل و باهاش بشه😍