2733
2739

من بعد ازدواجم یارانمو جدا نکردم و به دلایلی نمیخام الانم جدا کنم. شوهرم میخاد یه خونه بگیره به نامم کنه (به جای مهریه). بابام خونشون قولنامه ای و فکر نمیکنم کد رهگیری داشته باشه. کارمند و اینام نیست ولی درامدشون چون کشاورزن در حد همون سالی هشتاد تا صد تومنه. منظور الان با این حساب من خونه داشته باشم یارانشون قطع میشه؟؟

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه

ممنون. چون گردش حسابا رو منظور چک نمیکنن برا بابام

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
نه عزیزم

گردش حسابا چک نمیشه؟چون من حقوق دارم بابام درامدش بد نیست

2738
وقتی میگی حقوقش خوبه چرا غصه قطع شدن یارانه رو داری ؟

خوبه.مثل خیلییی از یارانه بگیرها. عالی که نیستن عزیزم. بعدشم میخام اگه قطع میشه. یارانمو از اونا جدا کنم. 

گردش حسابا چک نمیشه؟چون من حقوق دارم بابام درامدش بد نیست

فک نکنم 

برای ما که اینطور شد 

ما وام گرفتیم که باعث شد هست و نیستمون رو لیست کنن 

و البته یارانه مون رو قطع کردن ۵ سال الان یه سالی میشه که باز واریز میکنن

در حالی که ادمایی هستن چند ده برابر ما ثروت دادن ولی یارانه میگیرن

یارانه شما ربطی به سرپرست نداره که موجودی پدرتون رو چک میکنن اون گفتم اگر وامی چیزی بگیرید 

فک نکنم  برای ما که اینطور شد  ما وام گرفتیم که باعث شد هست و نیستمون رو لیست کنن  ...

اها.

اره اینکه بعضی خیلی پولدارها وضعیت مالیشون مخفیه و ساز و کاری برا تشخیصشون نیست خیلی بده . بابای من بنده خدا معمولیه همون ماهی هفت هشت میلیون درامدشه

اها. اره اینکه بعضی خیلی پولدارها وضعیت مالیشون مخفیه و ساز و کاری برا تشخیصشون نیست خیلی بده . باب ...

یه آدمایی هستن درآمدخیلی بالا دارن یارانه میگرین 

البته حق شونه 

ما هم وام گرفتیم از رو خوشی نبود که

بخاطر همین بابام بعد اینکه دوباره واریز کردن مال برادرامو جدا کرد گفت باز قطع کردن حداقل بی نصیب نمونن

البته خوبی که داشت اینکه الان بابام یارانه هرکسی رو به خودش میده

2706