2737
2739
عنوان

خدایا میخوای نگاه کنی به ماهم

151 بازدید | 17 پست

اییینقده صدا زدم برا هر چیزی وجواب نگرفتم دلم میخواد همین الان یکی فقط با یه چماق محکم بزنه توفرق سرم 

شاید حداقل  درد قلبم از جواب نگرفتنو یادم بره 

انگاری گلومو یکی فشار داده 

په خدا کی دیگه ، په هییییچی به مصلحت ما نی؟؟؟؟ 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

هرروز زیارت عاشدرا بخون  درهای معجزه به روی زندگی خودت و عزیزانت باز میشه ان شالله

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ععزیزم ذنر ۴۰۰ تایی استغفار امام صادق که تو مفاتیح هست هر روز بگو

چند روز 

یه روز یه ماه یه سال 

اینهمه دعا یعنی نباید یکیشو محل بده خدا 😔😔

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2742
هرروز زیارت عاشدرا بخون  درهای معجزه به روی زندگی خودت و عزیزانت باز میشه ان شالله

کاش باز بشه 

حس میکنم خدا بدشمیاد صداش میزنم 

هر دفعه صداش میرنم حس میکنم روشو برمیگردونه میگه اه باز این 

خدا هر کیو بیشتر دوست داشته باشه در دریای گرفتاری و مشکلات غرقش میکنه

اتفاقا برعکس از نظر من 

اتفاقا برعکس از نظر من 

لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسانَ فِی کبَدٍ

همانا انسان را در سختی ها آفریدیم

لو تعلمون ما ذُخِر لکم، ما حَزَنتم عَلی ما زُوِی عنکم

اگر می دانستید که بابت (تحمل) سختی هایتان چه پاداش بزرگی برای شما ذخیره شده است، هرگز محزون نمی شدید.

حالی ز شرح و شرحی ز حال نیست
2738
چون در سایه سختی هاست که انسان ساخته میشه و صیقل داده میشه

بعد صیقل داده شدن چی سختی هاش می‌ره آخه بعضی‌ها بیمارم تا آخر عمرشون صیقل داده میشن پس کی آرامش پیدا میکنه

بعد صیقل داده شدن چی سختی هاش می‌ره آخه بعضی‌ها بیمارم تا آخر عمرشون صیقل داده میشن پس کی آرامش پیدا ...

بعد از مرگ آرامش واقعی بعد از مرگه 

اینجا ما نیامدیم آرام باشیم دنیا محل امتحانه هر کی هم بیشتر ادعای ایمان کنه بیشتر پدرشو درمیارن...

بعد از مرگ آرامش واقعی بعد از مرگه  اینجا ما نیامدیم آرام باشیم دنیا محل امتحانه هر کی هم بیشت ...

عزیزم ببخشید خیلی ازت سوال میپرسم یعنی هرکس ادعای ایمان کنه خدا پدرشون در میاره یا منظورت کسای دیگه ی آیا اشکال داره مثل بعضی ها هم دنیامون آروم باشه هم آخرت من آدمی میشناسم همه چیز تموم دنیاشم خیلی خوبه اخرتش هم حتما همینطور اما کسی هم هست بازم همه چیز تموم اما دنیاش خوب نیست

عزیزم ببخشید خیلی ازت سوال میپرسم یعنی هرکس ادعای ایمان کنه خدا پدرشون در میاره یا منظورت کسای دیگه ...

دقیقا هر کسی ادعای ایمان کنه باید تاوان پس بده البته آرامشی تو دلشون هست که از هر سختی عبور میکنن  افراد با ایمان،با ایمان واقعی منظورمه خب تعدادشون خیلی کمه

شما ظاهر بین نباش ما چ میدونیم ایمان رو چ کسی داره ک بخواهیم قضاوت کنیم

در ضمن کسانی که دین و ایمان کنار گذاشتن طبق آیه قرآن خدا نه تنها بهشون آرامش ظاهری میده بلکه دنیا رو هم بهشون میده چون که اینا بالاخره از آخرت محرومن پس تو این دنیا چند روزه بزار لذتشو ببرن 

دقیقا هر کسی ادعای ایمان کنه باید تاوان پس بده البته آرامشی تو دلشون هست که از هر سختی عبور میکنن&nb ...

ممنونم عزیزم کمی زندگی بهم سخت شده شمارو خسته کردم ببخشید

2706