2737
2739

سلام عزیزم چه خوشحال شدم باردار شدی به سلامتی.

اصلا شریعتی زایمان نکن داغونه خدا نکرده سر این بچه که به این سختی باردار شدی بلایی نیاد. اگه می تونی حتمت برو بیمارستان خصوصی اگر مجبوری دولتی باشی برو میلاد یا محب یاس یا اکبرابادی. 

بیمارستان های دولتی رسیدگیشون کمتره امکانتشون خوبه ولی خبلی شلوغن ممکنه امکانات بهت نرسه. اگه زایملن طبیعی مشکل پیش بیاد ممکنه اتاق عمل خالی نباشه و خدا نکرده بچه تو راه اذیت بشه و هزار و یک مکافات دیگه اگه می تونی حتما برو خصوصی . غین دولتی ها که نوشتم از بقیه بهترن ولی باز هم تگه تونستی برو خصوصی که خیالت راحت باشه بعد هم یک باره تو زندگیت. ارزش داره. من با اینکه تو ببیمارستان امام کار می مردم ولی زایمان عرفان نیایش بودم راضیم. 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم‌شما باردارشدی با آی وی اف؟؟

تو روخدا راهنماییم‌ کن

منم میخوام برم بیمارستان ارش برای آی وی اف

آزمایشامو دادم گفته روز اول پریودی بیا داروهارو بدم

من‌هیچ اطلاعاتی ندارم راهنماییم‌میکنی

دعات میکنم🥺

2742
سلام عزیزم چه خوشحال شدم باردار شدی به سلامتی. اصلا شریعتی زایمان نکن داغونه خدا نکرده سر این بچه ک ...

اخه دکترم فقط همون شریعتیه

دکتر دیگه رو نمیشناسم

اونجا بر زایمان رفتی

از کجا میدونی بده

از چه لحاظ

2740

نمی دونم عزیزم تا جایی که اطلاع دارم تو شریعتی لصلا دکترت نمیاد بالاسرت مگر اینکه از اول سزارین باشی. رسیدگیشون برا طبیعیکنه پزشک شیفت میاد بالاسرت تازه شاید رزیدنت بیاد فقط. من بیمارستان امام کار کردم اما از وضعیت شریعتی هم خبر دارم. دولتی نرو خدا نکرده پشیمونی به بار نیاد 

تو همین نی نی سایت خیلی ها اومدن گفتن اوضاعش چجوره. اصلا با دکتر خودت صحبت کن ببین برای زایمان خودش میاد و شرایط چجوره.

یه سرچ هم تو تاپیکای نی نی سایت بکن یا خودت برو بلوک زایمانش رو ببین.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/779816/خاطرات-تلخ-من-از-زایمان-در-بیمارستان-شریعتی

تو همین نی نی سایت خیلی ها اومدن گفتن اوضاعش چجوره. اصلا با دکتر خودت صحبت کن ببین برای زایمان خودش ...

دکترم میگه چون قبلا عمل باز اندومتریوز داشتی

الان سزارین کنی چسبندگی میاری

بهم میگه طبیعی بیار

منم از طبیعی وخشت دارم

موندم چیکار کنم

دکترم گفت بر طبیعی هم ساعت و روزشو میگم اگه همون روز باشه خودم هستم اگه طول بکشه یا روز دیگه کس دیگه میاد

دکترم میگه چون قبلا عمل باز اندومتریوز داشتی الان سزارین کنی چسبندگی میاری بهم میگه طبیعی بیار من ...

هر جور خودت صلاح می دونی عزیزم حتما تحقیق بکن زایمان طبیعی نیاز به رسیدگی داره اگه خدا نکرده ژول بکشه پرسنل باید به داد بچه برسن. انشاالله که بهترین برات پیش بیاد. به سلامتی چند هفته ایی. 

هر جور خودت صلاح می دونی عزیزم حتما تحقیق بکن زایمان طبیعی نیاز به رسیدگی داره اگه خدا نکرده ژول بکش ...

من الان ۳۱هفته ام

دکترم نجفیانه

خودش خوبه

دکتر حسینی موسی و ال یاسینم اونجان

خودم موندم‌بین طبیعی و‌سزارین

احتمالا بهش بگم‌سزارین کنه که خودش باشه

فقط ترسم از چسبندگیه

وگرنه با اطمینان میگفتم سزارین

چون بالافاصله میخوام اقدام کنم بر بچه ی دوم

2706