2733
2734
خداروشکر..موقع ختنه گریه هم میکرد؟من شنبه وقت گرفتم ولی دارم میمیرم ازاسترس چجوریه خیلی اذیت میشن؟؟

بعداز ختنه تا ۲ساعت بعد گریه کرد وتمام ،البته بچه هم داریم که خیلی آرومن،درکل سخت نیست

اگر عشق نباشد دیگر چه فرقی می کند کجای جهان ایستاده ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ۲ ماهگی ختنه کردم اما من برده بودم بچه ام را بچه ۷ روزه آورده بودن دکتر میگفت همون بهترین موقعشه ...

پسرمن ۵۰روزس ..اذیت نشد پسرت؟ب چ روشی ختنه کردی؟گریه هم میکرد موقع ختنه؟

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘

هرچه کوچیکتر بهتر، بهترین زمان زیر یکماه هست که تکون نمیخوره زیاد، هم بدن و گوشت و پوستش نرمه و سفت نشده که زیاد دردش بگیره هم زود خوب میشه هم اینکه بدن نوزاد حالت بی حسی داره که رفته رفته بیشتر میشه حسش برا همون اون موقع بهترین زمانه و کم دردتره

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
2731
من سه تا پسرامو دوماهگی ختنه کردم دوتاش حلقه یکی بخیه حلقه بهتر در میاد مراقبت هم دکتر خودش دارو مید ...

عزیزم من تجربه ندارم خیلی سخته؟خیلی درد داره اذیت میشن؟گریه هم میکنن موقع ختنه؟

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘
من پنج ماهگی ختنه کردم پسرمو الان دقیقا چهار روزه ختنه شده  ولی بهتره ۳ ماهگی ک برنمیگرده ختنه ...

بسلامتی مبارکه😁اذیت نشد؟گریه نکرد؟؟

پسرمن ۵۰روزس ..اذیت نشد پسرت؟ب چ روشی ختنه کردی؟گریه هم میکرد موقع ختنه؟

نه استامینوفن دادن بهش بردم حلقه ختنه کردیم بعدش دکتر گفت بازم خیلی گریه کرد استامینوفن بده ولی فقط اولش گریه کرد دیگه بردیم با ماشین دور زدیم تو ماشین خابید پوشک هم یه سایز بزرگ بستم بعد ختنه

نوه خاله منو گفتن همون روزی ک ب دنیا اومده بیمارستان ختنه کرده  راست و دروغو نمیدونم😐

خیلی زوده

عزیزم من تجربه ندارم خیلی سخته؟خیلی درد داره اذیت میشن؟گریه هم میکنن موقع ختنه؟

نه یا بیهوش میکنن یا بی حس که معمولا بی حس میکنن اصلا گریه نمیکنن بعدش کمی درد دارن مه با استامینوفن اروم میشه نذار زیاد بزرگ بشه که بعد کارت سخت میشه همش باید مواظبش باشی که غلط نخوره

هرچه کوچیکتر بهتر، بهترین زمان زیر یکماه هست که تکون نمیخوره زیاد، هم بدن و گوشت و پوستش نرمه و سفت ...

پسرمن ۵۰ روزشه بنظرت خوبه؟اذیت میشه؟خیلی استرس دارم

نه استامینوفن دادن بهش بردم حلقه ختنه کردیم بعدش دکتر گفت بازم خیلی گریه کرد استامینوفن بده ولی فقط ...

امپولو ک میزنه گریه نمیکنن😢😢من تجربه ندارم خیلی استرس دارم ببخشیدزیادسوال پرسیدم

نه یا بیهوش میکنن یا بی حس که معمولا بی حس میکنن اصلا گریه نمیکنن بعدش کمی درد دارن مه با استامینوفن ...

پسرم ۵۰روزشه شنبه وقت داره ازاسترس دارم میمیرم 🥺

امپول و ک میزنن گریه میکنه؟

2706