2733
2734

ی پسرای تو خیابون میبینم دقیقا همونن ک میخوام

وای امروز ازبیرون‌میومدم خونه یکیشون سرکوچمون نشسته بود سبزه ریش وسیبیل داشت قدبلند یکمم هیکلی😩 دوسه تا دیگه هم تواین مایه ها دیدم

ازاینا میخوام🥺

ولی حتی یه بدردنخورهم سر راهم قرارنمیگیره😐😹 چه برسه اونی که میخوام😪

بچههااصلا نمیتونم تصورکنم با ی پسری ک جور دیگه اییه ازدواج کنم هرچقدرم خوش اخلاق باشه

من فقط اینجوری دوس دارم 

اگ اینجوری ک‌میخوام هیچوقت سرراهم قرارنگیره چی🥺

خدایا واقعا چی میشع که اونجوری ک میخوام بشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

آخرش یه کچل ریشو گیرت میاد 

شوخی بود 😂

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️

ان شاالله یک مرد شایسته و  باب میلت نصیبت بشه گلی 

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)
پسر خوب معمولا سرش تو درس و کاره نه خیابون گردی اینو یادت باشه

من امروز چند نفر از پسرای محلمونو دیدم سرکوچه بودن

که زحمت کشن و کارمیکنن

عصرا گاهی میشینن اونجا

شب و روز ک سرکارنیستن

2740
کچل ک اصلا دوس ندارم😱

وای نگو کچل تاس تاس نورافکن 😂

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️
واقعا که فقد ظاهر برات مهمه😑😑😑من حاضرم شبی میمون باشه فقد اخلاق داشته باشه ادم درستی باشه همین بر ...

نمیگم ک‌معتاد وبداخلاق باشه

اول ظاهر بعد اخلاق وچیزای دیگه

به دل نشستن خیلی مهمه حتی روانشناسامیگن اگه طرف هیچ جوره ظاهرش ب دل ننشست وارد رابطه نشو باهاش وگرن خوبیاشو هم‌نمیبینی

منم پسر این‌مدلی ب دلم‌میشینه

2706