2733
2734

سلام خانوم های عزیز و گل،لطفا فقط دو دقیقه وقت بذارید و متن زیر رو بخونید💚

کسی که ناخن کاشته، یعنی ناخن چسبانده، وضویش صحیح نیست. در نتیجه، اگر با وضوی باطل نماز بخواند، نمازش صحیح نیست. حال اگر خانمی ناخن کاشت و در موقع نماز می خواهد نماز بخواند، باید برای وضو ناخن‌ها را بردارد و وضو بگیرد. اگر به طوری چسبیده که قابل برداشتن نیست یا با مشکلاتی همراه است، باید وضوی جبیره نیت کند و با وضوی جبیره نمازش را بخواند. در این صورت، نمازش صحیح خواهد بود اما اما👈👈👈

در ادامه ی حکم شرعی اومده که چون در این دوره و زمانه کندن ناخن مصنوعی یا کاشته شده ممکن هست و عسر و حرج نداره،همونطور که آرایشگاهها با گرفتن مبلغی انجام میدن،عملا برداشتنش عسر و حرج نداره پس غسل و وضوی جبیره اینجا درست نیست و صدق نمیکنه،پس خانومای گل دقت کنید وضو و غسل جبیره، صحیح نیست🌸

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

عزیزان دلم تاپیک رو قفل نمیکنم،هر چی دلتون خواست بهم بگید،اصلا دوست دارید من رو یه آدم قدیمی و بی سواد خطاب کنید،ولی ببینید و بدونید دارید چی رو فدای چی میکنید،شما میدونید غسل و وضوهاتون قبول نباشه چی میشه😭😭

تکلیف نماز و روزه ها و عبادت هاتون چی میشه،قربونتون بشم یکم فکر کنید

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونی که ناخن میکاره نماز هم نمیخونه خب عزیز خودش میدونه

نه هفته قبل گفتن ما با لاک.نماز میخونیم چون توی قران.ننوشته لاک.حرامه هرچیم ایه میاوردیم قبول نمیکردن

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2731

حالا من خیلی مسلمون و مذهبیه قرص و محکمی هم نیستم ولی به همین دلیل ناخون نمیکارم احساس میکنم این فتوا ها و استفتائات هم از خودشون در میارن ک مشتری ترغیب شه بکاره

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........
نه هفته قبل گفتن ما با لاک.نماز میخونیم چون توی قران.ننوشته لاک.حرامه هرچیم ایه میاوردیم قبول نمیکرد ...

عجب... 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

یعنی خدا رو قبول نداره🥺🥺

مگه میشه،مگه بنده خدا اینقدر بی تفاوت هم میشه

چرا میخونن.. من خیلیارو دیدم 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
حالا من خیلی مسلمون و مذهبیه قرص و محکمی هم نیستم ولی به همین دلیل ناخون نمیکارم احساس میکنم این فتو ...

عزیزم اگه فتوا هاشونو تا آخر گوش کنیم میفهمیم وضو باطله،مشکل اینجاست فقط تا اون قسمتی که بهباب میلمونه رو میدونیم

یعنی خدا رو قبول نداره🥺🥺 مگه میشه،مگه بنده خدا اینقدر بی تفاوت هم میشه

عزیزم خداکه فقط مال مسلمونا نیست😇یعنی اونی که مسیحیه خدا رو قبول نداره؟ زیاد درگیر اعتقاد بقیه نشو خودت اذیت میشی گلم 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
نه هفته قبل گفتن ما با لاک.نماز میخونیم چون توی قران.ننوشته لاک.حرامه هرچیم ایه میاوردیم قبول نمیکرد ...

یعنی خود ناخن مصنوعی عضوی از بدنه،و بودنش مانع نیست؟چرا اینقدر دین رو به شوخی میگیرن این عزیزان،بخدا اون دنیا رو فراموش کردیم🥺🥺

چرا میخونن.. من خیلیارو دیدم 

😂😂😂عجب حالا وضو یچیزی غسل که نمیشه گرفت، بهرحال خودشون میدونن😘

یعنی خود ناخن مصنوعی عضوی از بدنه،و بودنش مانع نیست؟چرا اینقدر دین رو به شوخی میگیرن این عزیزان،بخدا ...

چی بگم

کمترینش اینه بگی میخوای دین نداشته باش ولی بقیه رو گمراه نکن که اگه بگی میخورنت

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
عزیزم خداذکه فقط مال مسلمونا نیست😇یعنی اونی که مسیحیه خدا رو قبول نداره؟ زیاد درگیر اعتقاد بقیه نشو ...

باور کن همون آدم مسیحی از خیلی از ما مسلمان ها به خدا و دستورات خدا مقید تره،

عزیزجان من کاری به مسیحی و دینهای دیگه ندارم،از این میسوزم مسلمانامون چرا اینجور شدن😭😭😭

عزیزم اگه فتوا هاشونو تا آخر گوش کنیم میفهمیم وضو باطله،مشکل اینجاست فقط تا اون قسمتی که بهباب میلمو ...

خب همینو میگم دیگه میری تو سالن ها یه استفتا زدن و طبق اون میگن مشکلی نداره ولی خب دلیه دیگه حالا من قبلا هم نماز نمیخوندم اما غسل برام مهم بود واسه همین کاشت انجام ندادم 

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........
2706