2733
2734
عنوان

تا حالا شستشوی گوش رفتین؟؟؟؟

85 بازدید | 6 پست

بچه ها گوشام شنواییش کم شده بود

رفتم متخصص گوش

دستگاهشو زد گوش سمت چپم چرکش درومد

خیلی هم درد اومد

گوش راستیو گفت تمیزه

حالا از وقتی اومدم خونه گوش راستم وز وز میکنه و احساس میکنم این گوشمم چرک داره

خدای بزرگ حکمتتو شکر‌/بچه دومم را باردارم/بچه اولم سه سالو نیم/خدا یا کمکم کن بتونم از پسش بربیام/بنظر خودم بچه ی دومم هم دختره مثل بچه اولم🤩🤩/واسه اسم دختر که به نفس بیاد کمکم کنید/یه اسم زیبای دخترونه انتخاب کنم😎😎(بچم پسر بود🤪)

ازاین شمع گوشا بگیر بزار یکی بده توخونه برات انجام بده فیلم های روشش انجامش هم تو گوگل هست سرچ کن

منم گذاشتم همه کثیفی گوش رو میکشه بیرون

مثه وقتیه که میری گوشتو میشوری

۹ ماه تو آب🌊بودیم…بعدش تو هواییم☁️…بعد میمیریم و میریم تو خاک⚰️… خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻               خدایا دستمال🧻که هیچی….کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گم شده….

گوشای منم خیلی عفونت کرده بودن چرک کرده بودن چندساله درگیرم باهاش هر سال سه چهار باربخاطر گوشام میرفتم متخصص یا قطره میداد یا قرص  انقد خارش داشتم دیوونه میشدم رفتم آخرش شست ولی درد نگرفت خیلی حال داد اتفاقا تقریبا خوب شدم ولی بازم یکم خارش دارم پریروز با گوش پاکن داشتم باگوشم ورمیرفتم پنبه گوش ماکن موند تو گوشم رفتیم بیمارستان😑😑

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازاین شمع گوشا بگیر بزار یکی بده توخونه برات انجام بده فیلم های روشش انجامش هم تو گوگل هست سرچ کن م ...

حتما میگیرم

بنظرت وز وز گوشم خوب میشه؟؟؟؟

خدای بزرگ حکمتتو شکر‌/بچه دومم را باردارم/بچه اولم سه سالو نیم/خدا یا کمکم کن بتونم از پسش بربیام/بنظر خودم بچه ی دومم هم دختره مثل بچه اولم🤩🤩/واسه اسم دختر که به نفس بیاد کمکم کنید/یه اسم زیبای دخترونه انتخاب کنم😎😎(بچم پسر بود🤪)
2731
حتما میگیرم بنظرت وز وز گوشم خوب میشه؟؟؟؟

اره بیشتر وقتا بخاطر کثیفیه

۹ ماه تو آب🌊بودیم…بعدش تو هواییم☁️…بعد میمیریم و میریم تو خاک⚰️… خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻               خدایا دستمال🧻که هیچی….کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گم شده….
گوشای منم خیلی عفونت کرده بودن چرک کرده بودن چندساله درگیرم باهاش هر سال سه چهار باربخاطر گوشام میرف ...

واس شما وز وز نمیکنه ؟؟؟؟؟؟

منم هم گوشام میگیره هم وز وز میکنه

واس شما وز وز نمیکنه ؟؟؟؟؟؟ منم هم گوشام میگیره هم وز وز میکنه

اره میگرفت ولی نه وز وز نداشت ولی یوقتایی یجوری درد میکرد اصلا نمیتونستم دست بزنم بهش همش گریه میکردم یکی میگفت روغن زیتون بریزید یکی میگفت سیر بزارید ولی هیچی نشد 

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤