2752
2734
عنوان

زایمان طبیعی

3374 بازدید | 70 پست
سلام دوستان

من هفته 39 بارداری هستم و به درخواست خودم قراره طبیعی زایمان کنم

الان یه شدت وجشت زده هستم . . . میترسم

در فکرم که به دکترم بگم سزارینم کنن

کمکم کنین
تحویل نمیگیرم سالی که بی تو باشد ...جایت حسابی خالیست ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میترسم نتوتم

دیروز که معاینه شدم . . . ماما گفت خودتو سفت میگیری اینطوری سر بچه نمیاد بیرون

ترسیدم

اگه گیر کنم چی ؟ اگه نی نی گیر کنه ؟ اگه نیاد ؟ اگه زایمانم سخت باشه ؟ اگه . . .

وای همین الانم دست و دلم میلرزه و داره گریه ام میگیره
طبیعی خیلیییییییییییییییییییییییییییییییی بهتره.بابا حداقل یه روز درد داری بعد دیگه جونت سلامت.من بعد هشت ماه هنوز کمردرد بیحسی دارم.تو رو خدا اگه میتونید طبیعی زایمان کنید
عزیزم نترس من هم طبیعی زایمان کردم خیلی احساس خوبیه لحظه تولد نینی
گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
تو رو خدا یکی یه چی بگه . . .

قلبم تو دهنمه . . . اگه همین الان دردام شروع بشه چییییییییییییییییی

وایییییییییییییییییییییی خدا
نترس ما هم میترسیدیم دیدیم اونقدرا هم بد نبود. خودتو شل بگیر. ایشالا زایمان خوبی داشته باشی. نهایتش چند ساعته دیگه! به هر حال هم سزارین درد داره. شکم آدم پاره میشه دیگه! هر دوش برای کسی که تجربه نداره ترسناکه اما بعدش به ترست میخندی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من مجبو ربه سزاین شدم
چون دهانه رحم یه سانتم باز نشده بود
و بچه قلبش نامنظم میزد وارد هفته ٤١ شده بودم
وبچه وزنش وزنش بالا بود
و گرنه بازم طبیعی میخواستم که قسمت نشد
ارکان و رونیکا عشقهای من ❤️💚💜💙💛
من مجبو ربه سزاین شدم
چون دهانه رحم یه سانتم باز نشده بود
و بچه قلبش نامنظم میزد وارد هفته ٤١ شده بودم
وبچه وزنش وزنش بالا بود
و گرنه بازم طبیعی میخواستم که قسمت نشد
ارکان و رونیکا عشقهای من ❤️💚💜💙💛