2737
2734
عنوان

لباس شب خاستگاری

631 بازدید | 15 پست
سلام دوستان من با کاربری خواهرم اومدم قراره برام خاستگار بیاد نمیدونم چی لباس بپوشم؟چادری هستم و دارم از استرس میمیرم لطفا اگه میتونید کمکم کنید خیلی ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرمن شلوارت وروسریت وکفشت مشکی نباشه یه چادررنگی قشنگ وترجیحا نو هم سرت کن ارایشم اصلا نکن این نظرمنه
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
رنگ لباسات تیره نباشن مثلا سفید وابی اسمانی یاسبزروباهم ست کن یاسفیدوصورتی باخاکستری
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2740
2706