2752
2734

سلام.شوهر من مدتهاست رفتاراش مشکوکه.امروز گفت پول ندارم. کارت منو گرفت بره روغن موتو عوض کنه ،ساعت چهار رفت شیش برگشت.گفت عوض نکردم.بعدا عوض میکنم.پنج گردش اخر کارتمو گرفتم دیدم ۱۰۳ تومن کارت کشیده.دوساعت بعد دیدم یه پیامک از مرکز تصویر برداری اومد به موبایلش ،که خانم فلانی جواب تصویر برداری شما حاضر است.فلان ساعت برای گرفتنش بیایید.اسم و شماره پرونده تو پیامک بود.به نظرتون ممکنه مرکز تصویر برداری پیامکو اشتباهی به شوهرم فرستاده باشه یا یه کاسه ای زیر نیمکاسه ست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه .نمیشناسم.چند وقته روزی سه چهار ساعت غیب میشه.حدس میزنم پای یه زن وسطه. چطوری میتونم بفهمم؟

ساعتی ک تو پیامک زده رو برو همون مرکز میفهمی چی خبره

تایپ کردن کظم غیظ خودش یه چنباری کظم غیظ میخواد     لطفا در تاپیک های جنجالی و حرص درار کظم غیظ کنید🤬
نه .نمیشناسم.چند وقته روزی سه چهار ساعت غیب میشه.حدس میزنم پای یه زن وسطه. چطوری میتونم بفهمم؟

شب که خابید گوشیسو بردار سیمکارتشو بنداز رو گوشی خودت بعد تلگرام و وات رو شمارش نصب کن رو گوشیت صب زود چک کن همون شبم چک کن ببین چه خبره

«...من تمام تلاشم را کردم و تمام زبان های دنیا را یاد گرفتم اما چه کنم که هیچ کدام برای توصیف کردن تو کافی نبود ...✨🦋»