2737
2739
عنوان

بارداری

210 بازدید | 50 پست

دوستان من۲۵موعد پریودیم هست الان کمردرد ودل دردو اینا دارم هی حس میکنم پرید شدم ونمیشم باعرض پوزش ترشح سفید پنیری هم دارم ممکنه باردار باشم ینی میشه🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به علائم دل نبند 

منم الان دارم گریه میکنم ۲ماهه منتظرم و نمیشه ۲۶ موعدمه همجور علائمی دارم اما الان بیبی زدم منفی شد

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2728
هستی مبارکت باشه برامنم دعاکن❤❤

چرا منم این علائم دارم حتی سینه درد شدییید هم دارم اما بیبیم منفی شد ماه قبل هم همینجور بودم 😪

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2740
چون بعدازاقدام ترشح میگیری  ترشح سفیدپنیری هست . ادرارت کف میکنه ایا؟

اگه باشم کلللی دعات میکنم عزیزم،توجه نکردم به ادرار به نظرتون الان بیبی بزنم؟

چرا منم این علائم دارم حتی سینه درد شدییید هم دارم اما بیبیم منفی شد ماه قبل هم همینجور بودم 😪

الان اعلایمت فرق نمیکنه؟ ترشح ازموقع ک اقدام میکینی میگیره تا چندماه اول بارداری 

الان اعلایمت فرق نمیکنه؟ ترشح ازموقع ک اقدام میکینی میگیره تا چندماه اول بارداری 

ن من ترشح ۱هفته بعد از اقدام گرفتم الان ک نزدیک موعدمه دیگه کم شده😒

2706