2733
2739

سلام، من سال آخر هستم و امسال به امید خدا اگه کنکورو قبول شم میرم دانشگاه

ولی بحث من سر کنکور امسالمه.. من علاقم به تدریس زبانه و حس میکنم خیلی میتونم توی این زمینه موفق باشم و تقریبا یک سال سابقه تدریس هم دارم، اما خونواده اصرار دارن که تجربی بخونم و خب خیلیا میگن بازار کار رشته تدربس زبان انگلیسی خوب نیست، اومدم بپرسم بنظرتون میشه با تلاش به جایی برسم تو این رشته؟ و با تدریس خصوصیو در نهایت استاد دانشگاه شدن بنظرتون میتونم جایگاه موفقی داشته باشم؟؟

تجربیییییییی

ظاهراً تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله!،چون کسی اعتراض نمیکنه که مال من کمه!   نه هر قصاب ماهر میکند پوست🔪 ، نه هر نون و نمک خور می شود دوست🧂🥖!  به بعضی ها حتی نباید رید💩،برنزه میشن،فردا برات قیافه میگیرن😐😏 نوازنده ی ویولن هستم🎻❤،داستان نوازنده شدنمو هیچکس باور نمیکنه😏،ما خوش شانسیم که شما حتی باورتون نمیشه🤗🤠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تجربیییییییی

بابا اخه تجربی الان پرستارم بشی نهایتا ده میلیون بگیری با حجم کاری بالایی که داره، تازه علاقمم نیست اصلا.. مگه چقدر اوضاع زبان بده که همه میگن تجربی :((((

2740
خب دوازده ک باشی الان برای تجربی قبول نمیشی ک

فکر کنم منظورش این بود که خانوادش اصرار دارن از زیر شاخه های تجربی بخونه احتمالا رشتش تجربیه

اصلا من به جهنم ولی این بارون نم نم دلش تنگ میشه مارو توی این کوچه نبینه 🌧️
بابا اخه تجربی الان پرستارم بشی نهایتا ده میلیون بگیری با حجم کاری بالایی که داره، تازه علاقمم نیست ...

پس زبان انگلیسی

ظاهراً تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله!،چون کسی اعتراض نمیکنه که مال من کمه!   نه هر قصاب ماهر میکند پوست🔪 ، نه هر نون و نمک خور می شود دوست🧂🥖!  به بعضی ها حتی نباید رید💩،برنزه میشن،فردا برات قیافه میگیرن😐😏 نوازنده ی ویولن هستم🎻❤،داستان نوازنده شدنمو هیچکس باور نمیکنه😏،ما خوش شانسیم که شما حتی باورتون نمیشه🤗🤠
خب دوازده ک باشی الان برای تجربی قبول نمیشی ک

پایه نسبتا خوبی دارم و اگه الان جمع بندی کنم شاید پرستاری رو بتونم بیارم ولی بحثم سر علاقمه و بازار کار خود زبان انگلیسی.. البته من به گرفتن تخصص و تدریس توی دانشگاه فکر میکنم

بابا اخه تجربی الان پرستارم بشی نهایتا ده میلیون بگیری با حجم کاری بالایی که داره، تازه علاقمم نیست ...

ببین اگه تلاش کنی صددرصد زبانم برات خوبه.اتفاقا تدریس زبان خیلی هم خوبه.میتونی فرهنگیان هم از طریق کنکور زبان قبول بشی

2706