2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از اسم کاربری تون عکس گرفتم حتماً دعات میکنم ♥️  دوست داشتی دعام کن امسال دانشگاه دولتی روزانه ...

ممنونماسمم فریباست عزیزم 

الهی رشته ای که دوست دارین تو بهترین پانشگاه روزانه قبول بشید 

2738
باشه حتما اسمتون رو میگم  مرسیییییییییییییییییییییی عزیزم 😘

یه مدت بعد از نماز عشا ذکر یونسیه میخونم... اما یه شب در حالت سجده 400 بار خوندم... فرداش معجزه شد و واسم 50 ملیون وام جور شد... بدون اینکه خودم پیگیرش باشم یا درخواست داده باشم... ذکر یونسیه خیلی عالیه... از روزی 40 تا شروع کن... کم کم زیادش کن فقط بیشتر 400 تا نشه... آیت الکرسی هم عالیه... بهترین ها رو واستون آرزو مندم

😍😍😍 مرسی عزیزم 💛    خیلی ممنون که گفتی  چرا بیشتر ۴۰۰ نشه ؟

راستش میگن این ذکر خیلی گشایش داره واسه و از اسرار هست... میگن بیشتر بخونی چشم برزخی آدم باز میشه و ما آدم ها ظرفیتش نداریم. ممکنه سنگینی داشته باشه...روایت پیامبر هست که به شما مژده میدهم برای رفع هم و غم تون به ذکر یونسیه پناه ببرید... همچنین روایت امام صادق که میفرمایند تعجب می‌کنم از کسی که گرفتاری داره اما به ذکر یونسیه پناه نمی‌برد... ولی تو نت سرچ کردم علما میگن بیشتر 400 تا نگید.. بهترین زمانش هم بعد از نماز عشا هست. 

مرسی عزیزم از مطالب مفیدی که نوشتید  💛 حیف من بعد نماز عشا  زود میرم سرکار  

تو مسیر بخون حتی شده ده تا... معنیش خیلی قشنگه... خواهش می کنم عزیزم... من درطول روز پراکنده میخونم 

2706