2733
2734

معدل شو نمی دونم فقط عربی مطالعات و فارسیت خوب باید باشه

تیکر مال  بارداری نیست👻  🩹❤       سلام دوستان  من به دختر دهه هشتادیم😌  دختر زمستون        دلارام _ مریخی عشقمه 🖇❤معتهد@ دلارامم 💍💕عاطفه_ هستم❤دخیپریشون_سابق💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ادبیات بالای ۱۴ مطالعات بالای ۱۳ عربی بالای ۱۲ ااگه بالای این اوردی نگران نباش 

مرسییییییییییییییییی

ینی اگه بالای اینا بود ولی ریاضیم کمتر از ۱۳ بود بازممم قبول میشممم؟؟؟🥲🥲

اگه اینا خوب باشه ولی ریاضیم زیر ۱۳ باشه بازم قبول میشم؟🥲

اره  فک کنم ولی خودم ۱۹ ریاضی بودم رفتم انسانی

تیکر مال  بارداری نیست👻  🩹❤       سلام دوستان  من به دختر دهه هشتادیم😌  دختر زمستون        دلارام _ مریخی عشقمه 🖇❤معتهد@ دلارامم 💍💕عاطفه_ هستم❤دخیپریشون_سابق💖
مرسییییییییییییییییی ینی اگه بالای اینا بود ولی ریاضیم کمتر از ۱۳ بود بازممم قبول میشممم؟؟؟🥲🥲

اره فک کنم 

یعی کن بالا بیاری که بری اولویت الف

زرشک پلو نیستید. نمی‌توان برایتان مرغ
ممشمشمشمشمسمسشمسمش خداروشکر مرسیییی

موفق باشی

اطلاع داری با چه معدلی میشه قبول شد؟ هنوز نوبت دوم رو ندادم ولی به خاطر کرونا افت داشتم نوبت اول ۱۷ ...

قبولی

کاربرخانم هستم برای دردودل و مشورت اینجام[شروع رژیم:۱۲مهر تا ۲۶ اسفند ]الهی به امید تو