2733
2734
عنوان

ب شوهرم گفتم میخام تغییر جنسیت بدم

4848 بازدید | 35 پست

اه خستم از دختر بودن از محدودیت داشتن از این همه سختی و مسئولیت از فک زایمان و بچه و خونه داری و اشپزی و این چرتا واقعا خستم..از ارایش کردن متنفرم چرا باید این رنگارو بمالیم ب صورتمون تا میخای یکم شوخی کنی میگن مثلا دختری خجالت بکش تا بلند میخندی یچی میگن حتی لباس پوشیدنمون مورد قضاوته نمیشه هم اهمیت نداد ارزومه منم راحت شب و نصف شب مث مردا برم بیرون ولی با این جامعه ک داریم روز با هزارتا ترس میریم بیرون چ برسه ب شبش

خستم از دختر بودن دیشب ب شوهرم گفتم میخام تغییر جنسیت بدم فک میکرد شوخی میکنم میگفت پس شبارو چیکار میکنیم منم گفتم نوبتی یکاریش میکنیم اونم گف ن قربونت من همجنس باز نیسم اگ تغییر جنسیت دادی دیگ خونه نیا ت ترسناک شدی🥺فک میکرد شوخی میکنم اخرش ک گفتم جدی شما پسرا خیلی ازاد و راحت ترین قبول نکرد باز زد ب شوخی ک مثلا پسر شدی چ غلطی میخای بکنی🥺

ولی من خیییییلی جدی از دختر بودن زن بودن مادر بودن خستم از تمام سختیاش از تمااام محدودیتاش... 

کاش واقعا میشد تغییر جنسیت بدم

تاپیک جهت درددله💔

منتظرتم پسر قشنگم🌱

شوهرت ترسیده بک.نیش🤣🤣🤣🤣🤣🤣

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

واسه تغییر جنسیت باید حکم قطعی ترنس بودن داشته باشی 

اگه اینجوری بود من  اولین نفر خودمو مرد میکردم 🤣🤣🤣

«وقتی که زندگی یه تئاتر مزخرفه ، تنها به جرعه های فراموشی دلخـوشم ، راسکول نیکوف یه پیرزنو شقه کرد و من با اون تبر فرشته ی الهامو میکشم ! »

نمیدونم ولی من از دختر بودنم راضیم

چون نمیتونم شب برم بیرون دلیل نمیشه متنفر باشم

چون نمیشه یه سری آزادی ها داشت دلیل نمیشه از خودم بدم بیاد بلاخره هر کشوری قوانین خودشو داره و موظفم رعایت کنم

واسه بلند خندیدن هم من تاحالا مشکلی نداشتم هیچکس بهم نگفته نخند

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
اره هی میگفت عوض این چندسالو میخای دربیای😂💔

خخخخ خیلی باحاله ها دهنش سرویسه 🤣🤣🤣🤣🤣

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........
2706