2733
2734
عنوان

جدا خوابیدن شوهر

2086 بازدید | 74 پست

بچه ها شوهرم سر لج و اینا میره تو اتاق میخوابه یماهه تقریبا.امشب رفتم پیشش گفت پس تو تو اتاق بخواب.خودش اومد رو تخت. بعد یه تایمی رفتم پیشش باز جمع کرد رفت تو اتاق.خسته شدم.چیکار کنم

منم نیاز ب آغوش دارم😔 مقصر همه چیزم خودشه

چجوری رامش کنم

خدایا ما رو از بلاک در بیار لطفا ...

بی محلی کن اهمیت نده خودش میاد پیشت

اویزون نباش

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مشکلتون چیه 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2740
من کم محلی کردم ۵ ساله و جدا میخوابیم بعضی ها بلانسبت ذات کثیفی دارن

اونموقع دیگه باید چوب کرد تو ....😊

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
تیر آهنم کنی خواهر جواب نمیده🙁

خدا لعنت کنه همچین مردایی رو

هیچ‌جااز دستشون اسایش نداریم

2706