2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نظر لطف شماست 🙏🌹🙏 من تنها واقعیت رو بیان کردم از نگاه خودم 😊

ممنونم اصلا کینه ای نیستم تعریف از خود نباشع ولی تاحالا ب کسی بدی نکردم یا بی احترامی همه بهم ضربه زدن ولی زود یادم میره و احترام میزارم من همه ی نگرانی هایم درد دل هایم را ب خدا میسپارم میدونم صدامو میشنوه یه روزی کمکم میکنع🙏🙏🙏❣

ممنونم اصلا کینه ای نیستم تعریف از خود نباشع ولی تاحالا ب کسی بدی نکردم یا بی احترامی همه بهم ضربه ز ...

بهترین تصمیم گیری رو در بدترین شرایط انجام میدید و این تنها بزرگی شماست و بس 😊🙏🌹

🌹 حال مرا نپرس وقتی که نیستی، هر وقت  آمدی من خوب میشم 🌹
بهترین تصمیم گیری رو در بدترین شرایط انجام میدید و این تنها بزرگی شماست و بس 😊🙏🌹

ممنونم بزرگوار تاخدا هست از بنده هاش دلگیری چرا😑خدا همیشه واسع همه کار کافی هست ومن بهش ایمان کامل دارم🙏🙏🌹💞

2738
ممنونم بزرگوار تاخدا هست از بنده هاش دلگیری چرا😑خدا همیشه واسع همه کار کافی هست ومن بهش ایمان کامل ...

خوشحالم از اینکه ذهنیت روشنی دارید و این شخصیت شما ستودنیست 🙏

🌹🙏🙏🙏🌺🌺ممنون بزرگوارید🌺🌺🌹

زنده باشید و بهترین ها رو براتون آرزومندم 🌹 بیشتر از این مزاحم نمیشم😊 ممنون از حضورتون در تاپیک هام و مشاوره هاتون 🙏

زنده باشید و بهترین ها رو براتون آرزومندم 🌹 بیشتر از این مزاحم نمیشم😊 ممنون از حضورتون در تاپیک ها ...

منم واسه تو همسرتون دعا میکنم زودتر ب مراد دلتون برسین و بچه خودتون بغل بگیرین🙏خواهش میکنم وظیفم بود برادر منم مزاحم نمیشم روزخوش🙏🙏🌹🌹

منم واسه تو همسرتون دعا میکنم زودتر ب مراد دلتون برسین و بچه خودتون بغل بگیرین🙏خواهش میکنم وظیفم بو ...

مرسی بزرگوار و سپاس فراوان 🌹🙏🌹🙏🌹🙏🌹🙏🌹