2752
2734
عنوان

انتظار قبل موعد…

111 بازدید | 13 پست

یک هفته مونده به موعد چقدر انتظار سخته،چطور خودتون رو سرگرم میکنین که بهش فکر نکنین؟ممکنه باردار باشی و قبل پریود علایم نداشته باشی؟

خدایا،راضیم به رضای تو…♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم انشالله بارداری من میفهمم چی می کشی 

پارسال این موقع منتظر بودم و امسال نینی کنارم خوابیده 

انشالله قسمت همه منتظرا 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
من هر روز بی بی چک میزنم  مثل دیوونه ها 😂 همشم منفی 😑

منم هر ماه ده روز مونده دیگه طاقتم تموم میشه و میزنم و بامنفی تو ذوق زن روبه رو میشم😒😂

منم هر ماه ده روز مونده دیگه طاقتم تموم میشه و میزنم و بامنفی تو ذوق زن روبه رو میشم😒😂

منم دقیقا ده روز مونده به پریودی شروع میکنم به بی بی چک  هر ماه میگم دیگه  ماه بعد اینکارو نمیکنم  ولی سخته انتظار 

😔

ماه قبل خیلی امیدوار بودم رابطمون از بعد پریودی یه روز درمیون بود و علایم داشتم سینه‌ام سنگین شده بود زیر شکم وکمرم درد میکرد ولی پریودی زودتر از موعد و شدیدتر اومد سراغم🙄

منم دقیقا ده روز مونده به پریودی شروع میکنم به بی بی چک  هر ماه میگم دیگه  ماه بعد اینکارو ...

اره کاملا درک میکنم هرماه هم مثلا بیخیالم ولی باز همون اش و همون کاسه،انشالله هرچه زودتر خبرای خوب بشنویم وانتظار تموم بشه🥰