2733
2734
عنوان

شوهر بدجنس‌من🥺😭😭😭😔

2139 بازدید | 71 پست

سلام.منو شوهرم فقط جمعه ها بیرون میریم که سرکار نمیره و وقت دارع اونم چه بیرون رفتنی کل خانواده شوهرم باهامون میان!!!اصلا دوتایی بیرون نمیریم.شبشم که شام خونه مادرشوهرمیم و درکل هیچ وقتی واسه من نداره.امروز خیلی دلم گرفته بود سرمم درد میکرد همش تو خونم شوهرمم که اجازه تنها یا با دوستام برم بیرون بعدازظهر که خونه بود گفتم بریم بیرون گفت نه باهاش قهرم و تو اتاقم واسش مهم نیست....چیکارکنم شام رو نریم خونه مادرشوهرم؟؟به شوهرم گفتم قرار نیست هرجمعه که خونه ایی شامشو اونجا باشیم زود جبهه میگیره و قبول نمیکنه.چیکارکنم🥺

والا چی بگم منم همش تو خونه م خونه مادرشوهرمم نمیریم

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ای بابا زندگیت سر این موضوع های کوچیک تلخ نکن بخدا ارزش نداره همینو با مهربونی بگو

‏کاش برمیگشتم به دورانی که مامانم  صبح تا شب سر مرتب کردن اتاق باهام دعوا میکرد نه الان که میشینه با من غصمو میخوره

برعکس شوهر من همیشه دوس داره دوتاییمون بریم بیرون ولی همیشه خونه مادر شوهرم خواهراش با زبون خودشونج میان ‌.وقتی باهام خوبین برنامه بچینین مثلا بگو فلان جمعه دوتایی بریم فلان جا