2733
2739
عنوان

در رابطه با پسر

214 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من یه سوالی واسم پیش اومده تو معاشقه با آقایون اونا اصلا حسی ندارن؟ اونایی که متاهلین جواب بدین لطفا. 

استاد تغییر باشیم نه قربانی تقدیر ...

چرا نداشته باشن.رو هوان😅

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چرا نداشته باشن.رو هوان😅

آخه نمیدونم با دوست پسرم در حد بوس و بغل و اینا بودم. بعد یه جوری حرف میزد انگار فقط به من حس داده خودش حسی نداشته!

2738
متحمل رنجو زحمت نمیشه . مثل خودته خیالت راحت ادمه

ینی چی اونوقت؟ اخه اون بار اولش بود انگار بعدش میگف که حس خوبی بهش نداده. در صورتی که همش میگف من خیلی از تو خوشم اومده.

آخه نمیدونم با دوست پسرم در حد بوس و بغل و اینا بودم. بعد یه جوری حرف میزد انگار فقط به من حس داده خ ...

ماشالله به تو😑

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2706