2733
2734

سلام

خواهر شوهرام همیشه از نحوه پذیرایی من ناراضی ان.میگن چرا چلوگوشت جلومون نمیذاره یا زیاد حرف نمیزنه؟

ممناین پیامی که میخوام بذارم،برا یکی شوندکه یه ذره منطقی تر از بقیه اس،فرستادم،گفت زنگ بزن حرف بزنیم،

بنظرتون پیامم چطوریه؟

چی میخواد بگه و من چی بگم؟

پیامم طولانیه،تو چند تا پست میذارم

سلام در مورد مسئله ای که میخام مطرح کنم،خیلی فکر کردم و در آخر کسی رو بهتر از شما پیدا نکردم چون تو این مدت شما رو آدم منطقی و البته بی‌طرف شناختم مسئله مربوط به زهرا خواهرتون هست چون خودش روش غیر مستقیم را انتخاب کرده منم به روش خودش عمل می‌کنم. فقط واسطه ها متفاوتند! می دونم که مشغله هاتون زیاده. اما چاره ای ندارم،چون نمیخوام علی رو در جریان بذارم و منم بهش فشار مضاعف وارد کنم.

ببینید سیما خانوم برای من ذره‌ای مهم نیست که چه کسی،چه چیزی در مورد من میگه. هیچ وقت هم نبوده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسئله مربوط به زهرا هست. متاسفانه ایشون هر وقت میاد خونه ما و میره تا یکی دو روز بعدش علی اعصابش داغونه و کلاً در حال پیام و صحبت با زهراست.چرا؟ چون زهرا بعد رفتن از اینجا اینقدر بهش غر میزنه و انواع و اقسام امر و نهی (و تیکه) بهش میگه تا مصطفی منو راهنمایی و هدایت کنه و چون من و مصطفی تلاشمون حفظ آرامش تو خونست,به من چیزی نمیگه و تو خودش میریزه ولی در عوض با همکاراش دعوا راه میندازه و...

تو فکر میره تا چند روز و کلا هر طوری شده به خودش فشار میاره تا من چیزی نفهمم و ناراحت نشم.

تو این ۷ سال چندین بار این اتفاق افتاده و من چشم پوشی کردم .اما این بار به دو دلیل دارم مسئله رو میگم:

علت اول و اصلی و مهم سلامتی جسمی و روحی علی است چون واقعا همیشه بعد از رفتن زهرا تا چند روز اعصابش خراب میشه.

علت دوم و البته فرعی اینه که این بار زهرا پاشو فراتر گذاشته و با خواهر من در این مورد صحبت کرده من به کسی اجازه نمیدم خانواده مو در جریان مشکلات من قرار بده.

2728

بقیش

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738

خواهشم اینه لطفاً به عنوان یک بزرگتر به زهرا تذکر بدید که دست از سر علی بر داره چون دیگه کشش نداره. زهرا دوسداره یکی به همسرش زنگ بزنه و با اعصابش بازی کنه؟

بفهمم علی،مشکلی پیدا کرده،طور دیگه باهاش برخورد می کنم .

من هیچ وقت نخواستم بین علی و خواهراش قرار بگیرم.همونطوری که الان مصطفی باخواهرش مینا خانم در ارتباطه مطمئن باشید میتونستم رابطه‌اش رو قطع کنم ،ولی این خاله زنک بازی ها تو ذات من نیست. ولی متاسفانه زهرا غرق در خاله زنک بازی شده و در مورد مسائلی که اصلاً به آقایون ربطی نداره (و بخودش هم مربوط نیست) هر بار زنگ میزنه و اینبار به خواهرم همراه با دروغ گفته،حداقل وقتی داره از سوم شخص صحبت میکنه راستشو بگه. چون اون شخص نیست تا از خودش دفاع کنه.

من از کسانی که باید، پذیرایی لازمو به عمل میارم.پس سنگ دیگرانو به سینه نزنه.

وای چه پرووووو خدا نسیب نکنه همچین خانواده شوهرای رو بگو عوض اینکه کاری کنی داداشت ارامش داشته باشه تازع به خاطر شکمت اونم تو این گرونی دعوا راه میندازی و واقعا اون کارش که به خواهرت گفته اوج حقارته

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡

خب موضوع در مورد چیه؟اگر غیرمستقیمه خب غیرمستقیم جواب میدی...اونم به خودش 

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست