2737
2734
عنوان

مرسی انسانیت

670 بازدید | 73 پست

سخنانی به سوزندگی نیش عقرب

بزرگ همسر تا ازدواج می‌کنه باید سریع باردار بشه، چون تخمدانش از کار داره میفته، نمیدونم رحمش شل شده نمیتونه بچه نگه‌داره، اما کودک همسر همه چیزش عین ساعت داره کار می‌کنه تازه مشکلی هم داشته باشه خیلی وقت داره برای درست کردنش😄

ممنونم که برای بیان عقیدتون به بدترین وجه ممکن دل میشکنین و متلک میگین و وجود خدا و حق الناس رو ندیده میگیرین .

بنا ب درددل و دلداری تاپیک زدم دلم نمیخواد نه نفرینی باشه نه توهینی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

قفل نکردی😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قفل نکردی😂

نه گلم . تاپیک های مذهبیم رو قفل میکنم فقط

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
جريان چيه

حرفای یه عده راجع به مزایای ازدواج سن پایین

2738

خدا بیامرز مادر بزرگمم همین عقایدو داشت خب بنده خدا سواد درست حسابیم نداشت اکابر رفته بود و ازش گله ای نبود!سخت نگیر اینا ادامه همونان نمیتونی از همه انتظار پیشرفت داشته باشی بعضیا توی گذشته موندن

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
شاید از رو دلسوزی گفته ولی کلا بد حرف زده...😐

ادبیات خیلی مهمه با اون ایموجی خنده نمیتونم قبول کنم دلسوزیه

خدا بیامرز مادر بزرگمم همین عقایدو داشت خب بنده خدا سواد درست حسابیم نداشت اکابر رفته بود و ازش گله ...

اره ولی مادربزرگ شما مال چند نسل پیشه

حرفش بد بود خیییییلیم بد😶😶

♦️خوب بودن زیاد سخت نیس کافی ست مهربانی کنی ♦️زبانت ک نیش نداشته باشدو کسی را نرنجاندهمین خوبی ست♦️وقتی برای کسی خوبی بخواهی همین خوبی ست🔷️مهم نیست ک ادمها چگونه اند،مهم نیس جواب سلامت رامیدهند یانه        🔷️توسلام کن،سر ب سر دلشان بگذار،شیطنت کن، بخند ... همین خوبی ست.                                      ♦️ مهم اینست توخوب باشی                                    ♦️آن ها روزی دل شان برای خوبی هایت تنگ میشود...باور کن...🌹🤗             
حرفش بد بود خیییییلیم بد😶😶

خدا همه ما رو به راه راست هدایت کنه

خدا همه ما رو به راه راست هدایت کنه

ایشالله

♦️خوب بودن زیاد سخت نیس کافی ست مهربانی کنی ♦️زبانت ک نیش نداشته باشدو کسی را نرنجاندهمین خوبی ست♦️وقتی برای کسی خوبی بخواهی همین خوبی ست🔷️مهم نیست ک ادمها چگونه اند،مهم نیس جواب سلامت رامیدهند یانه        🔷️توسلام کن،سر ب سر دلشان بگذار،شیطنت کن، بخند ... همین خوبی ست.                                      ♦️ مهم اینست توخوب باشی                                    ♦️آن ها روزی دل شان برای خوبی هایت تنگ میشود...باور کن...🌹🤗             
2706