2737
2734
عنوان

راهکار برای بلند شدن مو👩‍🦱👧

126 بازدید | 14 پست

سلام .

بچها شما راهکاری برای بلند شدن مو دارید 

اخه موهام از یه جایی به بعد رشد نمی کنن دوماه پیش کوتاهشون کردم تو یک ماه سریع رشد کردن و بلند شدن شد مثل قبل ولی دیگه از این بلند تر نمیشه

اگه خواستین منو توی تاپیک ها تگ کنین بدونین اسم کاربریم برعکس نوشته میشه 😁😜❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترکیب وغن زیتون و تخم مرغ برا من مثل معجزه بود البته اگ موهات چرب نیستا

نه چرب نیستن

هرروز می زدی

2728
ترکیب وغن زیتون و تخم مرغ برا من مثل معجزه بود البته اگ موهات چرب نیستا

باید کامل به موها بزنیم یا فقط به زمینه سر

2740
ن عزیزم یکی دو ساعت بمونه بعد با اب ولرم بشور چربیش هم نمونه تو سرت

مرسی عزیزم بابت راهکارت حتما امتحان می کنم😍😚

قرص اهن و فولیک اسید عالیه    

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
شما امتحان کردین ؟ نتیجش چطور بود

سه ماه خوردم اره  درحد چهارانگشت رشد کرد  هرروز میخوردمشوون

موقع مصرف اگ کلیه درد گرفتی یعنی بدنت اهن زیاد داره ی مدت قطش کن  بعد یک هفته بازم مصرف کن

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖