2733
2739

یه راهنمایی میکنین زن دادشم رو این پنج شنبه قراره دعوت کنیم خونه مامانم عیدنامزدی شون بود وصیغه محرمیت خوندن وچون ماه رمضون پیش اومد دعوتشون موند الان؛ هفته بعدی هم عقدشونه ❤️❤️ ،ما هم گیج شدیم همه چی قاطی شده الان چی بهش بدیم برا عقد چی بدیم خرید عقد چی بخریم ؟؟

زندگی بدون عشق یک چرخش بی معنی است عشق بورزیم وعاشق باشیم💖💖

کاش میذاشتید عقد کنه یهو یه بار دعوت میکردید😂

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

الان بهش پتو یا یه وسیله برقی بدین سر عقد طلا بدین خریداتونم ک با خودش برید واسه پا گشا هم اگ دوس داشتین طلایی چیزی بدین!!!

یا اول بهش طلا بدین بعد عقد بهش پتویی چیزی بدین

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین بار دعوت کنین بهش طلا بدین گوشواره ای چیزی سر عقدم کخ معمولا طلا کادو میدن . بعد از عقد دعوت کردین پتو یا وسیله برقی بوین

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
2728

خرید عقد که هرچی لازم داره 

کادوی سر عقدم که طلا بدین حالا به وسعتون نگاه کنید 

ما دعوتی رو بعد عقد میگیریم بعد یه دست لباس راحتی ویه صندل روفرشی میدیم با یه تیکه طلا البته خیلیا طلا نمیدن 

الان یه دست لباس راحتي بدین

خرید عقد هم که اینه شمعدان لباس بیرون لباس زیر لباس خونه لوازم ارایشی کفش شال یا روسری حلقه و....

برای عقد سکه پارسیان (حالا مونده چه قیمتی مد نظرتونه) هم میتونید بدید

بعد عقد هم پاگشا پلاک طلایی چیزی

ما ب عروسمون ساعت نقره دادیم

کاش میذاشتید عقد کنه یهو یه بار دعوت میکردید😂

والا همین تصمیم رو داشتیم یه روز زن داداشم زنگ زد بهم من هر چی منتظر شدم شما عیدی برام نیاوردین دعوتم نکردین داداشم اینا گفتن وااا چرا بهت اهمیت ندادن!

منم گفتم ما رسم نداریم تو نامزدی دعوت کنیم یا عیدی ببریم بعد عقد اینکارو میکنیم حالا اگه رسم شما هست ما انجام میدیم به مامانم گفتم دعوتش کنه با خونوادش یه چیزی هم بدیم که چیزی بدلش نمونه

2738
نگاه کن تو منطقه خودتون چه رسمی دارین

والا ما رسم صیغه محرمیت نداریم تو نامزدی دعوت نمیکنیم که بدونیم چی باید بدیم ‌ما بعد عقد پا گشا میکنیم پارچه جانماز یه تیکه طلا حالا پلاک سکه گردنبندی چیزی الان همچی پشت هم شده قبل محرم وصفر هم میخوان عقد کنن دوهفته دیگه هم امتحانای خردادشروع میشه اونا تهرانن  ما رشت دیگه نمیشه رفت وآمد کرد

الان روسری یا ست خونگی چون هفته دیگه عقده باید احتمالا طلا هدیه بدید بهتون فشار نیاد

همین دیگه👍 موندیم والا همچی هم گرون🤦🏼‍♀️

الان بهش پتو یا یه وسیله برقی بدین سر عقد طلا بدین خریداتونم ک با خودش برید واسه پا گشا هم اگ دوس دا ...

وسیله برقی مثلا چی؟؟

الان یه دست لباس راحتي بدین خرید عقد هم که اینه شمعدان لباس بیرون لباس زیر لباس خونه لوازم ارایشی ک ...

میگم اولین دعوتشه لباس راحتی بدیم بد نیس؟ پارچه هم خوشش نمیاد میگه حوصله خیاطی ندارم سایزش ۴۲هست همچی پیدا میکنه آماده میگیره تا قبل کرونا  سر کار میرفت عروسمون فقط واسه خودش لباس خریده کمدش داره میترکه داداشم گفت :دریغ از یه وسیله خونه !😬

2706