2733
2734
عنوان

چجوری به شوهرم بگم

352 بازدید | 11 پست

چه کنم واقعا 

دوس داره هممممممش بهش توجه کنم تماااااام توجهم به اون باشه 

من شهر همسرم زندگی میکنم که هزار کیلومتر دورتر از خانوادمم 

حتی وقتی پیش اونام هم دوس داره مدام بهش توجه کنم کنارش بشینم همش و ...

خودم پر توقعش کردم 

وگرنه مامان و باباش اصلا به هم کاری ندارن یعنی دور و برش ندیده 

با اینکه عاشق بچه اس اما میگه اگه قراره بچه دار شیم توجهت کم شه اصلا بچه نمیخوام 

کاش یه کم ازادم بزاره دارم خسته میشم 

چجوری بهش بگم 

من نمیدونم برم یا بمونم کاری بکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از دوست داشتنه. شاید یکم برات آزاردهنده باشه ولی خدارو شکرر کن که انقد بهت توجه میکنه و مثل اکثر مرد ...

میدونم منم واقعا دوسش دارم 

اما کاش تعادل رو رعایت کنه 

مثلا من ۶ماهی یکبار در حد ۴   ۵ردز خانوادمو میبینم همونم نمیزاره کامل پیششون باشم 

هی پیام میده ببا کنار من بشین باهام حرف بزن و ...

دارم‌کلافه میشم واقعا 

کمبود محبت داره شاید یا به حد کافی اعتماد به نفس نداره و وابسته

اره احتمالا از لحاظ محبت یه کم و کسری هایی داشته 

چون خانوادش خیلی همگی از هم دورن همو خییییلی دوس دارن ها اما زیاد باهم وقت نمیگذرونن

چقدر حسود😂🤩😍 یاد اهورای رمان بی دین و دلبر افتادم بخدا 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2738
چقدر حسود😂🤩😍 یاد اهورای رمان بی دین و دلبر افتادم بخدا 

مردا حسودن و دلنازک 

برعکس هیکل و قیافشون 

مثلا همسر من از بیرون کلا خیلی قلدره با قد نزدیک ۱۹۰ و ... اصلا به نظر نمیاد احساسم داشته باشه 

ولی درونش یه پسر بچه حسوده 😂😂😂

هر چند قلدر هم برای منم هست به جاش از حرفشم کوتاه نمیاد 

اره احتمالا از لحاظ محبت یه کم و کسری هایی داشته  چون خانوادش خیلی همگی از هم دورن همو خییییلی ...

دقیقا میفهمم چی میگی این جور ادما تشنه محبت هستن و محبت هم ببین هی وابسته تر میشن و بعضی هاشون وقتی اون.محبتی که میخوان رو دریافت نکن ممکنه رفتارای بدی نشون بدن تا اون محبتی که میخوان رو حتی شده به زور هم.دریافت کنن یه عده هم برعکس 

مردا حسودن و دلنازک  برعکس هیکل و قیافشون  مثلا همسر من از بیرون کلا خیلی قلدره با قد نز ...

اخه طبق چیزایی که تو نی نی سایت هست  انگار بعضیا برعکسن و حوصله ی زن و بچه ندارن   طبق حرف کاربرا

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
اخه طبق چیزایی که تو نی نی سایت هست  انگار بعضیا برعکسن و حوصله ی زن و بچه ندارن   طبق حرف ...

میدونی چیه یه وقتایی ما خانوما خییییلی غر میزنیم توجه و محبتمونم با غر یا حالت مادرانه داره مردا فراری ان از اینا 

باعث دوری میشه

ولی خب گاهی مردا هم واقعا بی احساس من خودمون دیگه بعضی خانوما هم با بچه کلا بیخیال رسیدن به خودشونو همسرشون میشن