2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا یعنی نرفتم. هرچی دکتر خوبه رفتم. من میگم شاید کسی با روش خاصی یا دکتر خاصی خوب شده

بابای منم اینجوریه 

هر جی دکتر میره خوب نمیشه 

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
2728
ای بابا یعنی نرفتم. هرچی دکتر خوبه رفتم. من میگم شاید کسی با روش خاصی یا دکتر خاصی خوب شده

ای بابا 

راهکار که‌ ندارم ولی یه چیز جالب بگم 😅☝🏻

احتمالا فامیلاتون‌پشت سرت خیلی حرف میزنن😅😝🤷🏻‍♀️

2738

شوهر منم همچین مشکلی و داره عزیزم رفت دکتر ی قرص گیاهی بهش داد خورد خوب شد.ولی فشار بالا هم باعث وزوز گوش میشه

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
بابای منم اینجوریه  هر جی دکتر میره خوب نمیشه

ی قرص گیاهی هست اون خوبه شوهر من ی موقع انقدر عصببی میشد با مشت میزد تو کوشاش رفت دکتر این قرص رو خورد خدا رو شکر خوب شد

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
ی قرص گیاهی هست اون خوبه شوهر من ی موقع انقدر عصببی میشد با مشت میزد تو کوشاش رفت دکتر این قرص رو خو ...

اسم قرص رو میشه بگی عزیزم 

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم

بذار پیداش کنم بهت میگه

بذار پیداش کنم بهت میگه

مرسی عزیزم 😘😘

اسم قرصش جینگو بی زد هستش.دو تا صبح دوتا عصره ولی شوهرم دو تا صبح دو تا ظهر دو تا شب میخورد دکتر تجویز کرد