2737
2739

من چن وقت پیش با دوستام دعوامون شد تقریبا ۱۰ سال باهم دوست بودیم

بعد منِ بیشعور رفتم با یکی دیگه دوست شدم خیلی قدمش نحس🥲از روزی که باهم دوست شدیم بلا از زمین و اسمون  میباره واسمون... خودشم قبول داره قدمش نحسِ

بعد من الان تصمیم کبرا گرفتم برم با دوستا قبلیم اشتی کنم تا شاید اوضاع مثل قبل بشه...

چجور برم باهاشون اشتی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قهر کردن خیلی بده🥲🥲 بعدم طرفین هرکاری میکنن که به طرف مقابل نشون بدن اوضاع خیلی گل و بلبل😂😂&nbs ...

وای راس میگی من دعوا زیاد میکنم ولی قهر عمرا کار بچه هاس ولی بت بگم چطوری بعد دعوا قهر اتفاق نمیوفته اصن به رویخودت نیار باش قهری خیلی عادی انگار اتفاقی نیفتاده رفتار کن دوس مدرسته کجا میبینیش

وای راس میگی من دعوا زیاد میکنم ولی قهر عمرا کار بچه هاس ولی بت بگم چطوری بعد دعوا قهر اتفاق نمیوفته ...

دوست مدرسه،خونه،بیرون،بالا،پایین کلا حضور پررنگی تو زندگی هم داشتیم ولی الان از  آذر باهم قهریم🥲خیلی دلم میخواد اشتی کنم ولی نمیدونم چجوری🥲🥲

دوست مدرسه،خونه،بیرون،بالا،پایین کلا حضور پررنگی تو زندگی هم داشتیم ولی الان از  آذر باهم قهریم ...

چنتا کتاب بگیر دست اکلی خودتو بزن بش کتابا ریخت سر تعریفو باش باز کن ادای ادمای قهرم در نیار تو جمعایی که هست برو اگه چیزی گفت نظرشو تاید کن یا مخاطب قرارشبده 

2740