2737
2739

بچه ها مشاوره قبل از ازدواج رفتین؟ اگر اره چجوری هست؟ چه سوالایی میپرسه چند جلسه باید بریم؟ من میخوام برم میترسم بگه به هم نمیخورین، ایا اینجوری ک بگه نمیخورین هست؟؟ البته الان ۸ ماهه در ارتباطیم مشکلی اصلا با هم نداریم به نظر خودمون تفاهم داریم ولی میترسم برم مشاوره الکی یه چی از توش در بیاره... نمیتونمم فکر کنم خب بهتر اگر ازدواج خوبی نیست الان به هم بخوره چون دوسش دارم... خواهشا اگر میدونین میشه راجب مشاوره راهنماییم کنین ک چ سوالایی میپرسن؟ ممنونم

من نرفتم اما حتما پیش یه خوبش برو، بعضی‌ها میشینن چهارتا تست میگیرن میگن چمیدونم مثلا اینقدر درصد به هم میخورید، کلا این مدلی‌ها رو نمیشه اعتماد کرد بهشون خیلی که حرفشون درست باشه، اما در کل هرچی هم که گفت باز خودت بسنج اعتماد صددرصد نکن.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
من نرفتم اما حتما پیش یه خوبش برو، بعضی‌ها میشینن چهارتا تست میگیرن میگن چمیدونم مثلا اینقدر درصد به ...

اخه نامزدم خیلی حساسه اگر بگه به هم نمیخورین دو دل میشه و میگه پس حرفش درسته حتما... برای اینه ک دل اشوبه گرفتم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اخه نامزدم خیلی حساسه اگر بگه به هم نمیخورین دو دل میشه و میگه پس حرفش درسته حتما... برای اینه ک دل ...

میفهمم😑 قبلش به‌نظرم هم خوب تحقیق کن درمورد مشاوره یا اصلا یه جلسه خودت برو همین شکلی ببین چه مدلیه، هم این‌که هی موارد این شکلی برای نامزدت تعریف کن که فلان مشاور اومده گفته به هم نمیخورید دونفر رو پشیمون کرده بعد باهم ازدواج کردن آخر و خوشبخت بودن و... که ته ذهنش ناخودآگاه داشته باشه این قضیه رو که لزوما نمیتونه اعتماد صددرصدی بکنه.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
2728