2733
2734

سلام من ۳۶ سالمه،یک دختر ۲ سال و ۸ ماهه دارم

الان دوباره باردارم،هفته ۵

حس عجیبی دارم،نمیدونم از پس ۲تا بچه برمیارم یا نه

خیلی کنجکاوم دومی دختر میشه یا پسر

روز ۱۳ سیکلم رابطه داشتیم،دوره هامم ۲۸ روزس

شما چطور😉؟

مباركت باشه عزيزدلم ان شاالله نه ماه رو بسلامتي سپري كني و بسلامتي بدنيا بياري،خدا دخترتم حفظ كنه،،ناخواسته باردار شدي يا خواسته؟؟براي منم دعاكن عزيزم باردار بشم

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،

سلام عزیزم 

منم امروز وارد 5 هفته شدم. 20 سالمه و بچه اولمه

5 اردیبهشت 1401، 23رمضان بی بی چکم هاله کمرنگ انداخت. خدایا شکرت بابت عیدی قشنگت.      8 اردیبهشت 1401جواب آزمایشم مثبت شد با بتای 123.  ولی متأسفانه سقط شد 😔.            40 روز بعدش دوباره فهمیدم باردارم. 14 تیر صدای قلبشو شنیدم 😍😍خدایا مواظب تو راهیم باش ♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم  منم امروز وارد 5 هفته شدم. 20 سالمه و بچه اولمه

مبارکت باشه خانمی

روز شروع آخرین پریودت کی بود؟

من دوازدهم بی بی زدم با ۳روز تاخیر که مثبت شد و بتا هم زده بود بالای ۱۰۰۰

فکر کنم هفتت بیشتر باشه ها

ممنون . یهویی شد😬

اخي عزيزم اين يهوييا هميشه خيلي تودل برو ميشن،نگران نباش بگي بچه كوچيك دارم اتفاقا هرچي سنشون به هم نزديكتر باشه راحتر بزرگ ميشن،،خدا حفظشون كنه،،خدا قسمت ماهم بكنه يهوييييي غافلگيربشيم

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،
سلام عزیزم  منم امروز وارد 5 هفته شدم. 20 سالمه و بچه اولمه

مباركت باشه خواهرگلم،ان شاالله بسلامتي ني ني تو بغل كني،چقدر اقدام بودي؟

2738
ممنون ،شما چطور داری یدونه؟

نولا براي بچه ي اول اقدام ميكنم،الان يكسال و يك ماهه،همه ازمايشاي خودمو شوهرمم سالمه حتي سونومم سالمه ولي نشده،

نولا براي بچه ي اول اقدام ميكنم،الان يكسال و يك ماهه،همه ازمايشاي خودمو شوهرمم سالمه حتي سونومم سالم ...

ایشالا بزودی میشه

حوالی تخمک گذاری شب درمیون اقدام داری؟

من میخوام دوقلو بیارم بایدچیکارکنم؟

ی قرصی هست میخورن که چند تا تخمک آزاد شه اسمش فکر کنم کلومفین بود.

ولی کلا دکترا پیشنهاد نمیدن چندقلویی رو،چون میره جزو بارداری های پرخطر

من تو هفته یازدهم هستم ۳۳ سالمه و بچه اولمه

ولی مامان دی نیستم یکم از شما جلوتر دنیا میاد بچم

دیگه خودمو دعوت کردم به زوووور 😂یکم جا باز کنید منم بشینم 😁

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2706