2733
2734
عنوان

دردسری که شوهر دوستم ایجاد کرد

2644 بازدید | 101 پست

سلام دوستان خوبم 

حالم خوب نیست 

برام دعا کنیدچهارساله که یه همکار دارم و کارم بهش وابسته ست مدتی بود که باهاش صمیمی شده بودم شوهرم خیلی گوشزد کرد که با همکارت صمیمی نشو 

ولی متاسفانه من همیشه لجباز

خو

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
فردای عروسی دیدم حال دوستم خیلی خرابه گفتم چی شده گفت شوهرم بهم گفته تا دوستتو دیدم قلبم تند تند زده ...

اسگل😐

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

و همون موقع هم شوهرش پیمانکار بود و از کار بیکار شده بودم دوستم توی اون حادثه چند جاش ضربه خورده بود و یه فشار مضاعفی روی این خانواده بود من نمیدونستم چکار کنم و چه عکس العملی نشون بدم کاش همون موقع کات میکردم

مسخره بازی درآورده. مگه میشه طرف بره به زنش بگه 

احساس میکنم دروغ میگه   

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

بیشتر رمان بخون و توی چندتا کارگاه شرکت کن که با اسلوب داستان نویسی و روابط منطقیش آشنا بشی

در بدترین ما آنقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب‌جویی کند.
2706