2733
2734
عنوان

پایان شیرین ماجرا: من هم مادر شدم

3026 بازدید | 118 پست

دوستان سلام

راستش سالها بود که در آرزوی زدن این تاپیک بودم. دقیقش را بخواهید ۷ سال تمام...

۷ عدد مقدسی است و در عین حال برای عمر زمانی طولانییییی.

من هم مثل هر زن دیگری دوست داشتم مادر شوم،لذت در آغوش گرفتن فرزند خود را تجربه کنم ولی مسیر رسیدن به هدفم خیلی خیلی سخت و طاقت فرسا بود.

بارها و بارها زمین خوردم و فقط با توکل و امید به خدای مهربان برخاستم.

و امروز با یاری همان یاور مطلق من نیز مادرم.

ممکن است در جمع شما عزیزان کسانی باشند که در آرزوی تولد فرزندند و مشکلات ناباروری و سقط و...دارند، فقط شرایط و مشکلات مرا ببینید و از لطف خدا نا امید نشوید.

مشکلات من:

بارداری اول:سابقه یک مرگ داخل رحمی در ۱۹ هفته

بارداری دوم:سقط فراموش شده در ۷ هفته

بارداری سوم: سقط فراموش شده در ۶ هفته

دو سال ناباروری ،یک بار iui ,یک بار ivf ناموفق به علت اسپرم با مورفولوژی ضعیف همسر و میکرو آدنوم هیپوفیز خودم

رحم دو شاخ کامل بدون امکان اصلاح با عمل جراحی

اختلال خونی فون ویلبراند خودم

بارداری چهارم (بارداری موفق من): مقاومت شریان رحمی غیر قابل اصلاح با دارو به علت مشکل خونی خودم_ جفت پرویا مارژینال ( سرراهی) تا پایان بارداری_ خونریزی شدید در هفته ۱۳ بارداری_ جنین با وضعیت قرار گیری عرضی تا آخر بارداری که به شدت زایمان را سخت می کند.

و.....

در نهایت فقط و فقط و فقط اول خدا و دوم تلاش و همت خود و خانواده ام باعث شد که در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۰، پسرم با وزن ۲۵۶۰ گرم در ۳۷ هفته و یک روز به دنیا بیاید...

معجزه ایمان به خدا را هرگز فراموش نکنید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر 

واقعا خوشحال شدم خوندم این خبر رو 

از خدا برات شادی و آرامش بیشتر می‌خوام 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728
2740

😍خیلییییییییی براتون خوشحاااالم... این خبرهارو میخونم ی جون به جونام اضافه میشههه... واقعا تبریک میگم.. انشالله تمام خانوم های قوی و چشم انتظار یک روزی از خوشحالی اینکه مامان شدند جیغ خوشحالی بزنن😍❤️

ای جانم خدا برات حفظش کنه الهی زیر سایه پدر و مادر باشه همیشه 

یعنی میشه منج یه روزی مادر بشم

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️