2733
2734

خانما سلام 

من جمعه 9اردیبهشت ساعت تقریبا 11و40دقیقه اینا سزارین کردم، دوستانی ک روز قبل عمل بودن میدونن ک چه ترس و اضطرابی داشتم میخوام بگم مثل آب خوردن گذشت با خیال راحت برین سزارین 

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هزینه عمل چقدر شد؟   میشه بگی ۹  ماه حاملگی چقدر هزینه میبره؟

هزینه عمل 9ونیم شد، کمی هم خرجهای دیگه ای داشت مثلا خودمون پمپ درد خریدیم، بعد بچه زردی داره الان گذاشتیم دستگاه با این خرجا تقریبا 12تومن اینا میشه دیگه

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
هزینه عمل چقدر شد؟   میشه بگی ۹  ماه حاملگی چقدر هزینه میبره؟

9ماهگی من هزینه خاصی نداشتم سونو دکترم گفته بود لازم نیس بری نرفته بودم

مبارک باشه عزیزم انشالله قدم کوچولو برات خوب باشه وکنارهم شاد سالم باشین سزارین بیهوشی بودی یا بیهس ...

مرسی عزیزم خیلی ممنونم❤️

بی‌حسی بودم

2740
چه بچه خوش طالعی جمعه اون ساعت وضعیت ستاره ها کم نظیر بود 

ممنون عزیزم 

ولی وضعیت ستاره ها یعنی چی؟