2733
2734
عنوان

بیاین کسب درامد کنیم

40 بازدید | 14 پست
http://www.anjammidam.com/r/22475364 برین این سایت عضو بشین و هرکاری بلدین انجام بدین.سایت تبلیعات میکنه و مشتری ک پیدا شد میفروشین... مثلا میتونین ی فایل ب اشتراک بذارین یا برنامه نویسی بگین ک میتونین بکنین یا تایپ
آخه چا فایلی؟ هرفایلی که بخای رایگانش تو اینترنت هست. شما خودت چیکار کردی؟
جدیدا انگار مد شده همه تو امضاشون می نویسن مذهبی ها ریپلای نکنن 😌 من مذهبی ام و عقیده خودم برام مهمه اما به کسی کاری ندارم چون عقیده همه برای خودشون محترمه ☺ دوستای گلم از این حرفتون دلم می گیره چون خیلی برام پیش اومده که به خاطر کارها و رفتارهایی که مطابق عقایدم بوده به دوستان و آشنایان جواب پس دادم و انتقاد شنیدم درحالیکه کارم اونارو آزار نمی داد و فقط مربوط به شخص خودم بود ☺ می خوام بگم فقط مذهبی ها نیستن که تو کار بقیه دخالت می کنن بقیه هم بله 😏 البته متاسفانه 😐 لطفا به جای اینکه بگین مذهبی ها ریپلای نکنن بنویسین اگه مخالف منی ریپلای نکن به نظرم بهتره 😘 مثلا یکی تاپیک زده بود که چیکار کنم هم حجابم کامل باشه هم سنجاق روسریمو خراب نکنه عزیزان اگر راهکار دارین بگین اگه نه لطفا ننویسین که چندتا تار موی شما اگه بیاد بیرون اتفاقی نمیفته و...😍بیایید کلا به عقاید همدیگه احترام بذاریم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

سلام به گلای تو خونه عزیز (لطفا تا پایان مطلب رو بخونید)🥰🥰🥰

ماجرا از اونجایی شروع شد که کرونا اومد و من توی خونه بیکار شدم ....😓هم دلم میخواست توی این اوضاع کسب درامد کنم هم زیاد کاری نکنم😁 رفتم یه سرچی توی گوگل کردم که چه جوری میشه تو اینترنت پول در اورد از بین همه ی این روشا، کار در سایت کلیکی انتخاب کردم و به نظرم خیلی خوب اومد توی یه سایت معتبر خارجی  به اسم اوجو(ojoo) ثبت نام کردم که فقط با کلیک روی تبلیغات میشه کسب در امد دلاری کرد!!!!!!!🤑🤑🤑🤑🤑

شما هم در لینک زیر میتونید ثبت نام کنید و کسب درامد کنید                                                      

https://wad.ojooo.com/register.php?ref=rahanikbakht

اگه سوالی در این رابطه داشتید در خدمتم😊😊

خانومای گل گلاب خیلی خوبه حتما امتحانش کنید نیاز به هیچ تخصصی نداره ....🤗🤗🤗

2706